Site Rengi

Ahşap Gözlük Standı

Min. 100 Adet
Ahşap Gözlük Standı

Ahşap Gözlük Standı, birbirinden farklı türde ve cam malzemeli bir ürün olmasından kaynaklı titiz ve hassas sergilenmesi gereken gözlükler için tasarlanan stand türüdür.

Gözlükler, günümüzde hem sağlıklı görüş sağlayan, tedavi özelliği olan, koruyucu olan ve aynı zamanda da aksesuar olarak kullanılan, çok amaçlı eşyalardır.

Gözlük çeşitlerinin, cam, marka, firma, çerçeve ve sayamadığımız birçok özelliğinden kaynaklı çok fazla çeşidi bulunmaktadır. 

Buna göre de sergilenme ve tanıtım için stand ihtiyacı doğmuştur. Ahşap gözlük standları hem dekoratif olması hem de kullanım kolaylığı sağlamasından kaynaklı en çok tercih edilen stand türüdür.

Bu kadar fonksiyonu olan bir ürünün, elbette pazar payı da yüksek olacaktır.

Ahşap bir çok ürün teşhirinde kullanıldığı gibi ahşap gözlük standında da sıklıkla kullanılmaktadır. Bu stand türü masaüstü, ayaklı veya duvara monte şeklinde olabilirler.

 

Ürün çeşitlerimiz için bizi arayın.

Lansman- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Aşağıda ürüne ait bir video izleyebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.