Site Rengi

Döner Mekanizmalı Stand Kullanımı

19.03.2020
4.130
Döner Mekanizmalı Stand Kullanımı

Döner Mekanizmalı Stand nedir ve nerelerde kullanılır?

Bazı ürünlerin sergilendiği alanlar çok geniş değildir, yada tasarımsal olarak bu ürünlerin sergileneceği standların her tarafından müşterilerin geçmesi ve ürünleri görmesi hedeflenir.

Örneğin sadece deseni farklı birden fazla şalın müşteriye sunulması için özel standlara ihtiyaç olabilir. Zorlanmadan modeller ve desenler arasında gezinmesi müşterinin seçim yapmasını kolaylaştırır ve bu durum da daha çok ürün satılmasına sebep olabilir.

İşte bu tarz ürünlerin sergilenmesinde döner mekanizmalı standlar kullanılır. Şal, eşarp, gözlük, kartpostal, gazete, hatta t-shirt gibi birçok ürünün sergilenmesinde bu stantlar kullanılır.

Bu stantları neredeyse her türlü mağazada görmek mümkündür. Hatta marketlerde, bakkallarda dahi görebiliriz. Bunun en büyük sebebi her ürüne göre tasarlanabilmesi ve şekillendirilebilmesidir.

Sergilenecek ürünün ağırlığına göre çeşitli farklı özelliklerde üretilmesi mümkündür. Ayrıca bu standlar metal tel stand kategorisinde olduğu gibi çok farklı materyaller kullanılarak da üretilebilir.

Çoğunlukla plastik malzemeden üretilen döner mekanizmalı standların en büyük avantajı az yer kaplayarak çok fazla ürün alabilmeleridir.

Sergilenecek ürünün özelliklerine ve boyutlarına bağlı olarak birebir ürüne uyumlu olacak şekilde üretilen standlar, iyi tasarımlarla üretildiği takdirde çok göz alıcı şekil ve yapılara sahip olabilirler.

Bu linkte, altına hazır üretim bir parça ekleyerek dönerli hale getirdiğimiz bir standı daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Döner Mekanizmalı Stand

Döner Mekanizmalı Stand Çeşitleri

Dönerli standların tamamen satıcının istediği özelliklere ve tasarımına göre şekillenen yüzlerce çeşidi vardır. Tamamen sergilenecek ürünün tip, boyut ve özelliklerine göre çekmeceli, askılı veya raflı versiyonlarını piyasada oldukça fazla görebiliriz.

Çoğunlukla tel yada metal malzemelerden üretilen dönerli standlardan temin edebilmek için kendi kriterlerinizi belirlemeniz yeterlidir. Piyasada özel tasarım yaptırabileceğiniz yada hazır alabileceğiniz pek çok firma vardır. Bunların içinden firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda en uygun fiyata ürününüzü en güçlü şekilde temsil edecek stand tasarımına sahip olabilirisiniz.

Döner Mekanizmalı Standların Fiyatları

Dönerli standların fiyatları, ürünün ve dolayısıyla standın kalınlığına ve boyutlarına, imal edildiği malzemeye göre değişmektedir. Ürün sergisinin en uygun fiyatlı standlarından olan dönerli standlar, satıcıların ilk aklına gelen ve en çok kullandığı stand türüdür. Tabi ki bu durum ürünün uygun fiyatlı olmasından kaynaklanmaktadır.

Döner Mekanizmalı Standlarda yada dönerli standlarda dönmeyi sağlayan bir yada birkaç mekanizma vardır. İster istemez dönmeyi sağlayan bu eksenlerin sayısı arttıkça stand fiyatı da yükselecektir.

Örneğin ağaç şeklindeki stand sadece gövdeden dönerken tek bir mekanizma montajı olacakken, her dalında kendi ekseninde dönmesi istenirse çok daha fazla mekanizma maliyeti işin içine girecektir.

Lansman- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.