Site Rengi

Enjeksiyon Market Stand

Enjeksiyon Market Stand

Enjeksiyon Market Stand, birçok ürünün sergilenmesi ve satışlarının arttırılmasına yönelik tasarlanmış stand türleridir.

Enjeksiyon üretim, çok adetli üretimlerde iki kalıbın karşılıklı olarak, granül halindeki samansı malzemenin ısı ile şekillenip soğuması yöntemi ile oluşturulan, çok sağlam üretimlerin ortaya çıktığı bir tekniktir.

Enjeksiyon üretim kararı verilmeden önce, adet miktarı ve üretim süresi gözetilmelidir.

Enjeksiyon Market Standı, asalak, ayaklı veya farklı şekillerde olabilir. Sergilenecek ürün adeti ve ağırlığı, statik hesaplamalar için önemlidir.

Yine bu tekniğin getirdiği avantajla taşınabilir ağırlığın arttırılması için, çeşitli çözümler geliştirilebilir. Örneğin standın taşıyı tepsi rafının altına tıpkı inşaatttaki kiriş prensipi gibi, finalde ana konstrüksüyona bağlamak üzere, bir kiriş örülebilir.

Enjeksiyon Market Stand

Örnek görselde taşınan ürün hafif olduğundan buna gerek duyulmamıştır. Dişi ve erkek kalıplı üretim şekli nedeniyle, çok daha fazla şekillendirme yapabilirsiniz. Bu teknikle sahada standlarınızı uzun süre dilediğiniz gibi konumlandırmanız mümkün olacaktır.

Geniş portföylü saha çözümlerimiz için bizimle iletişime geçin.

 

Lansman- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.