Site Rengi

Oyuncak Market Stand

Oyuncak Market Stand

Oyuncak Market Stand, alışveriş merkezleri, kırtasiyeler, oyuncak mağazaları ve benzeri yerlerde satışı yapılan oyuncaklar için tasarlanmış stand türleridir.

Oyuncaklar kırtasiyeler ve oyuncak mağazaları dışından marketlerde de yoğun bir şekilde alıcı bulmaktadır. Oyuncak teşhiri tasarımı, hitap ettiği kitlenin ilgisini çekecek şekilde planlanmalıdır.

Oyuncak ürün grubu nasıl geniş bir malzeme skalasında yer alıyorsa, ürün teşhirindeki standlar da aynı şekilde çok farklı malzemelerden üretilmektedir.

Karton,plastik kökenli, moblen, ABS, polistren, PVC gibi bir çok malzeme imalat için kullanılmaktadır. Bunun yanında metal ve ahşap kullanımını da sıklıkla görmekteyiz.

Görselde görülen stand ayaklı ve orta stand olup, cut-out görsellerle giydirilmiş olup, yerdeki görselde floor graphic tekniğiyle basılmıştır.

Oyuncak Market Standı, oldukça kalabalık oldukça kalabalık olan marketlerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Bu noktada dikkat çekici, parlak kullanıma uygun olan malzemeler ağırlıkla tercih edilmektedir. Yine ürünlere kolay ulaşım bu standlar için kritik derecede önemlidir.

Bu standlar genelde orta stand ve ayaklı standlar olarak marketlerde yerini alsa da, kasa önü kullanımı da oldukça yaygındır.

Oyuncak Market Stand

Tüm stand talepleriniz için bizimle iletişime geçin.

Lansman- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.