Site Rengi

Caffeine Satış Kiosku Kullanımı Detayları

Caffeine Satış Kiosku Kullanımı Detayları

Caffeine Satış Kiosku ücretleri ve ölçüleri aşağıda yer almaktadır.

Projede tasarımla beraber bir çok işçilik detayı tarafımızdan çözülerek, Historia AVM ve Emaar Square Mall’a montaj ve uygulama KheironStand tarafından başarı ile gerçekleştirilmiştir. Alışveriş merkezlerinin, oldukça hassas davrandığı elektrik ve tüm mühendislik detayları firmamızın yönlendirmesi ile yapılmış olup, süreç yönetimi eksiksiz olarak tamamlanmıştır.

AVM stand fiyatları, müşteri tarafında en çok merak edilen konulardan birisidir. Bu noktada üretici firmalardan fiyat alındığında ana başlık olarak iki kriter referans alınmalıdır. Bunlardan birincisi kullanılan malzemenin kalitesidir. İkincisi ise, kullanılan malzemeye göre işçilik detaylarıdır. Malzemelerin birleşim detayları ve bu gibi detayların nasıl saklandığı ile ilgilidir.

Bu stand fiyatları merak edilirken, potansiyel müşteri adayları arama motorlarında Kiosk stand fiyatları diye de arama yapabilirler. Ancak buradaki kiosk kelimesi üzerinde ekran bilgi alınan, küçük yapılarla, atmlerle karıştırılmamalıdır.

Buradaki iç içe geçen kelimeler, aslında kolayca birbirinden ayırmak mümkündür. Bu ürün üzerinde ürün satışı yapılan, cornerlar, büfeler, aksesuar standları gibi standlarla eşleştirilirken, diğeri bilgi kiosku, numaratör, atm , game point gibi isimlerle çağrılabilmektedir. Bu ayrım bile sanırız ki; kafanızda bir şeyler canlanması açısından yeterli bir örnek teşkil edecektir.

AVM stand Fikirleri ise, çalıştığınız firmanın tasarımcısının hayalgücü ile doğrudan etkili olacaktır. Yalnız hayalgücü de yeterli olmayacak, ancak doğru uygulama ve uygulanabilir tasarım ile eksiksiz sonuç alınabilecektir.

Uygulama fotoğrafları için, St16:9 Fotoğrafçılık‘a teşekkür ederiz.

Seminer- toplantı- konferans, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkilikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm organizasyonlar için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Kiosk Nedir?

Kiosk, servis ve satış amaçlı kullanılan ürünlerdir. Direkt ürün dağıtımı şeklinde hizmet verebilmektedir. Bu sayede oldukça pratik ve işlevsel bir kullanımı vardır. Bu kiosklar üzerinden genellikle, jeton satın alımı, bilet satın alımı, ankesörlü telefon kartı satın alımı gibi işlemler gerçekleştirilmektedir. 

Caffeine Satış Kiosku Avantajları

Oldukça büyük kolaylık sağlamasının yanında dikkat çekici tasarımda olması da büyük bir artıdır. Gerek görünüm gerek ise işlevsellik açısından beklentiyi tam olarak karşılamaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.