Site Rengi

Caffeine Satış Kiosku

Caffeine Satış Kiosku

Projede tasarımla beraber bir çok işçilik detayı tarafımızdan çözülerek, Historia AVM ve Emaar Square Mall’a montaj ve uygulama KheironStand tarafından başarı ile gerçekleştirilmiştir. Alışveriş merkezlerinin, oldukça hassas davrandığı elektrik ve tüm mühendislik detayları firmamızın yönlendirmesi ile yapılmış olup, süreç yönetimi eksiksiz olarak tamamlanmıştır. AVM stand fiyatları, müşteri tarafında en çok merak edilen konulardan birisidir. Bu noktada üretici firmalardan fiyat alındığında ana başlık olarak iki kriter referans alınmalıdır. Bunlardan birincisi kullanılan malzemenin kalitesidir. İkincisi ise, kullanılan malzemeye göre işçilik detaylarıdır. Malzemelerin birleşim detayları ve bu gibi detayların nasıl saklandığı ile ilgilidir.

Bu stand fiyatları merak edilirken, potansiyel müşteri adayları arama motorlarında Kiosk stand fiyatları diye de arama yapabilirler. Ancak buradaki kiosk kelimesi üzerinde ekran bilgi alınan, küçük yapılarla, atmlerle karıştırılmamalıdır. Buradaki iç içe geçen kelimeler, aslında kolayca birbirinden ayırmak mümkündür. Bu ürün üzerinde ürün satışı yapılan, cornerlar, büfeler, aksesuar standları gibi standlarla eşleştirilirken, diğeri bilgi kiosku, numaratör, atm , game point gibi isimlerle çağrılabilmektedir. Bu ayrım bile sanırız ki; kafanızda bir şeyler canlanması açısından yeterli bir örnek teşkil edecektir.

AVM stand Fikirleri ise, çalıştığınız firmanın tasarımcısının hayalgücü ile doğrudan etkili olacaktır. Yalnız hayalgücü de yeterli olmayacak, ancak doğru uygulama ve uygulanabilir tasarım ile eksiksiz sonuç alınabilecektir.

Uygulama fotoğrafları için, St16:9 Fotoğrafçılık‘a teşekkür ederiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.