Site Rengi

Dekoratif Kullanımda Ahşap Standlar

25.10.2019
3.197
Dekoratif Kullanımda Ahşap Standlar

Ahşap Teşhir Standı

Ahşap standlar diğer muadillerine göre, daha şık göründüğü ve doğallığı yansıttığı için iyi bir tercih sayılabilir. Ürünü tercih ettiğinizde sadece ürünlerinizin dikkat çekmesini sağlayabilir ve satışınızı istediğiniz ölçüde artırabilirsiniz. Bu konuda tercih ettiğiniz ürünün daha şık görünmesini ve daha sağlıklı olmasını istiyorsanız mutlaka tercihiniz ahşap stand olmalıdır.

Ahşap Standlar Sektörel Bazda;

  • – FMCG sektöründe
  • – Küçük Ev Aletleri Sektöründe
  • – Elektronik cihazlarda geniş bir ürün gamında

kullanılır. Genelde ilişkilendirilme yapılırken, ahşap malzeme ile ilgili bilinçaltı çağrışımlara bakmak gerekir.

Bunlar çok daha geniş başlıklar altında incelenebilir. Başlıca;

  • – Doğallık
  • – Organiklik
  • – Ev mobilyası ile ilgili çağrışım (Küçük Ev Aletleri sektörü gibi…)
  • – Sergilenecek olan noktanın iç mekan tasarımı
    gibi başlıklar altında bu imgeleri ahşap malzeme ile ilgili ilişkilendirip,ürün teşhir standınızı, ahşap malzeme olarak tercih edebilirsiniz.

Ahşap Standlar Önemli

Ahşap standlarda bir diğer önemli konu ise, işçilik detaylarıdır. Örneklemek gerekirse, ahşap stand lake değilse, köşe birleşimleri 45 derece ile yapıldığında, 90 dereceye göre çok daha rijit bir görüntü elde edersiniz.

Bunun dışında ahşap standlar genelde iç mekan(in-door) kullanımlarda tercih edilmelidir. Hava koşullarına göre ahşap, plastik ve metale oranla daha dayanıksızdır. Bir çok uygulamada, dekoratif anlamda güzel göründüğünden dış mekanlarda da yoğun olarak kullanılmaktadır. Ancak konu dikkatli inceldiğinde bu tercihlerin daha çok yazlık bölgelerde, yine yaz mevsimlerinde ağırlıklı olarak tercih edildiğini görebilirsiniz.

 
Ürün Görselleri

Tüm ahşap stand modellerimize ulaşmak için tıklayınız. 

Standların kullanım alanı olan etkinlikler de oldukça önemlidir. İyi ve kaliteli biçimde tasarlanmış bir stand, kendini gösterebilmek için yeterli bir alana ihtiyaç duymaktadır. Bu sebeple ürün teşhirinin nitelikli bir şekilde gerçekleşmesini isteyen firmalar, standlar ile birlikte organizasyon düzenlemektedir. Bu organizasyonlar; reklam ve PR çalışmaları, tanıtım ve sergi etkinlikleri, fuar organizasyonları ve benzeri gibi olabilmektedir. Her türlü etkinliği düzenlemek ve takibini sağlamak için ve konularla ilgili detaylı bilgi almak için KheironOrganizasyon sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Tüm ürün teşhir standları ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.