Site Rengi

Metal Teşhir Standı Neler Vaat Eder?

25.10.2019
3.415
Metal Teşhir Standı Neler Vaat Eder?

Metal Teşhir Standı

Metal Teşhir Standı nedir, nerelerde kullanılır, metal teşhir standları ücretleri ile ilgili bilgi almak için bize ulaşınız.

Daha kalıcı ve uzun süreli kullanım özelliği öne çıkan metal stand mağazalarda oldukça tercih edilen ürünler olmaktadır. Farklı ürün gruplarının etkili bir biçimde sergilenmesi ve dikkat çekmesi için kullanılmaktadır.

Bunun yanında da dayanıklı olmakta ve uzun yıllar işletmenizde rahatlıkla kullanmanıza olanak tanımaktadır. Kısacası ürünü tercih ettiğinizde uzun süre ürünlerinizin dikkat çekmesini sağlayabilir ve yüksek satışlar gerçekleştirebilirsiniz.

Sektörel Olarak;

  • – Otomotiv Sektörü
  • – Dayanıklı Tüketim Malları
  • – Elektronik Sektörü
  • – FMCG Sektörü gibi sektörlerlerde kullanılırlar.

metal teşhir standı

Metal standlar çeşitli şekillerde renklendirilebilirler. Bu teknikler;

  • – Fırın Boya
  • – Elektrostatik Boya
  • – Sprey veya püskürtme şeklinde olabilir.

Bu aşamaya gelindiğinde firmadan mutlaka RAL kodu istenmelidir. RAL kodu, firmanın pantone veya CMYK kodunun, metal boyadaki karşılık kodudur. Bazı CMYK’lar ve pantone kodlarının RAL karşılığı yoktur.

Böyle durumlarda seri üretime geçmeden önce müşteriden mutlaka en yakın tondaki numune çalışması ile onay alınmalı ve olabilecek karşılıklı olumsuzlukların önüne geçilmelidir.
Metal Standlar sahada uzun süre dayanabildiği gibi, bunun yanında ağır olan ürünler için de uygundur. Mesela otomobil lastiği gibi ağır bir ürün, metal standlarla rahatça sergilenebilir.

Metal Ürün Teşhir Standı bir çok noktada, kullanıcıya çeşitli avantajlar sağlamaktadır.

Bu standlar, dış mekan(outdoor) dediğimiz, alanlarda da oldukça kullanışlı ve dayanıklıdır.

Metal ürün teşhir standlarımıza ulaşmak için tıklayınız.

 
Ürün Görselleri
 

Tanıtım ve PR çalışmaları, reklam ve pazarlama organizasyonları, fuar organizasyonları ve her türlü etkinlik ile ilgili bilgiye ulaşmak için KheironOrganizasyon sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.