Site Rengi

Demonte Parfüm Stand

Min. 5 Adet
Demonte Parfüm Stand

Demonte parfüm stand kurulumu nasıl gerçekleşir? Parfüm stand ücretleri nelerdir?

Parfüm standı baş sıralarda yer almak üzere sektörel olarak bir çok alanda kullanılabilecek olan stantların en fonksiyonel olanlarından biridir. Bunun ana sebebi, demonte olup navlun alanından avantaj sağlaması ve kolay nakliye sağlamasıdır. Demonte stand demek, standı oluşturan bütün parçaların sökülüp tekrar kullanılması anlamına gelir. Bu durum, hem tüm standın mobilize olması açısından hem de üzerinde sergilenecek ürün ve işlevi uyum sağlayabilmesi açısından oldukça avantajlıdır.

 

demonte parfüm standı

Bu gruptaki bir çok stand formu, üzerinde sergilenecek, teşhir edilecek ürüne göre farklı şekilde kendine yer bulabilmektedir. Hem teşhir edilecek ürün açısından, hem potansiyel müşterinin ürünü görebilme durumu açısından oldukça fayda sağlayan bir durumdur. Müşteri tercihine göre farklı boyutlarda olabilen, raf aralıkları ayarlanabilen, dış cephesindeki görselleri değiştirilebilen bu standlar; hem fonksiyonellik, hem görüntü bakımından markaya büyük avantaj sağlamaktadır. Yine bu ürünler, nakliye esnasında navlun avantajı sağlayarak, ekstra bir maliyet kalemini daraltırlar.

Parfüm standı kullanımı, parfüm satışı gerçekleştiren firma ve markalar için büyük önem taşımaktadır. Günlük hayatta birçok noktada gördüğümüz bu standlar, satışların büyük oranda artmasına yardımcı olur. Aynı zamanda marka bilinirliği ve güvenilirliği açısından da iyi bir reklam aracıdır. Stratejik noktalara yerleştirilen parfüm standları ile hem planlı hem de plansız gerçekleşen alışverişlere hitap etmek mümkündür. Zaman zaman kasa önlerine yerleştirilen zaman zaman büyük vitrinlerle sergilenen parfümler tamamen satış stratejisi odağında dizilmişlerdir. Özellikle Alışveriş merkezlerinde ve büyük mağazalarda görülen bu standlar, geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Ürün fiyatları ve çeşitleri için bizimle iletişime geçin.

konferans- seminer- toplantı, reklam çalışmaları & PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm faaliyetleriniz için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Demonte Parfüm Stand Ücretleri

Demonte parfüm standları, monte edilmemiş şekilde gönderimi sağlanan parfüm standlarıdır. Kurulmamış olması genellikle fiyatları üzerinde büyük bir etki yaratmamakla beraber bazı stand firmaları tarafından daha uygun ücretlerle de yapılabilmektedir. Her stand, sergileyecekleri ürünlere göre özel olarak tasarlanmaktadır. Alıcının talebine göre bazı stand türleri demonteli şekilde teslim edilebilmektedir. Ücretlendirme hakkında net bir bilgi vermek mümkün değildir. Stand ücretlerini öğrenmek için KheironStand ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.