Site Rengi

Çok Raflı Parfüm Standı

Min. 20 Adet
Çok Raflı Parfüm Standı

Çok raflı parfüm standı nerelerde kullanılır? Hangi malzemelerden üretilir? Parfüm standı tasarımları ve çok daha fazlası için yazımızı takip edin..

Parfümler, minimal ürünler olarak tasarlansa da, kişinin karakteristik özellikleri hakkında bize bir çok ipucu verir. Bu da, karşısındaki bireyin ilk görüşte üzerinde bıraktığı etkiyi şekillendiren ana unsurlardan biridir. Böylesine etkili bir ürün olduğu için, insanların bu konuda hassasiyetini de arttırmaktadır. Bu bağlamda parfüm satışı yapan markaya da, belirli fiziki koşulları sağlamak açısından bazı sorumluluklar yüklenmektedir.

Bunlardan birisi de parfümlerin yer aldığı standlardır. Ayrıca ürün gövdesinde vitrin şeklinde hem metretül olarak hem de görselliğini etkileyecek kadar, cam kullanılmıştır. Görseldeki standın bazası çekmeceli ve özel kilitli yapılabilir.

çok raflı parfüm standı

Raflı Parfüm Standı, ürün dizilimi yapmak ve müşteriye bir sunum yapmak açısından oldukça önem teşkil etmektedir. Hem müşterinin bu parfümlere kolay ulaşabilmesini sağlamak hem de geniş raf aralıkları olan bir standa göre alan tasarrufu sağlamak için de çok raflı parfüm standı önemlidir. Standların en önemli tarafı da ürün stoğunu mağaza içerisinde arttırmasıdır. Ürünlerin her yönden ulaşılabilir olması, bu sayede demo yapılan ürünleri arttırması ve geniş aralıklı raflar yerine nispeten daha dar ve çok aralıklı ürün teşhir standının tercih edilmesi ürünün fonksiyonelliğini de her şekilde arttırmaktadır.

Çok Raflı Parfüm Standı Neden Önemlidir? 

Parfümler boyut olarak oldukça ufak ürünlerdendir. Küçük ürünlerin dikkat çekmesi ise diğer ürünlere göre biraz daha zordur. Bu sebeple parfüm, ruj, kalem gibi ürünlerin reklamının yapılmasında stand kullanımı büyük önem taşımaktadır. Bu standların, sergilenmek istenen ürüne özel olarak tasarlanmış olması, amaca yönelik giydirilmesi ile üründen beklenen performansı görmek mümkün olacaktır. Parfüm standlarının birçok çeşidi vardır. Ahşap parfüm standı, cam parfüm standı, çok raflı parfüm standı, mini parfüm standı, cep parfüm standı ve benzerleri gibi. Ürünün fonksiyonelliği ile birlikte aktarım yapabilecek, dikkat çekici ve göz dolduran stand tasarımları ürün satış oranlarını belirgin derecede arttırmaktadır. 

Seminer- konferans- toplantı- kokteyl, PR Çalışmaları & Reklam Çalışmaları, Tanıtım Etkinlikleri, Fuar Organizasyonları gibi bütün faaliyetler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.