Site Rengi

Homend Ahşap Fuar Standı (Zuchex)

Homend Ahşap Fuar Standı (Zuchex)

Markaların karakter olarak insanlarda ya da toplumlarda bir farkı olmadığını düşünerek yola çıkan Homend, ev aletleri pazarında yükselerek ilerlemektedir.Tabii ki; KheironStand olarak bizde Homend’in bu karakteristlik özelliğini fuar standına yansıttık. Endüstriyel tasarım gücünü kullanarak ürün teşhirinde ürünü ön plana çıkarttık. Fuarda çok ilgi çeken stand, ürünler ile bir bütün olarak tasarlanıp kaliteyi ve güvenilirliği hedef aldı, bu doğrultuda saç tutucular için, akrilik ürün tutucuları tasarlandı ve üretildi. Ahşap Fuar Standı olarak, 

Sektörde önemli bir yere sahip olan Zuchex Fuarı’nda Homend için anahtar teslim fuar hizmeti verildi.

Ahşap Fuar Standı’nda Neler Yaptık?

 • Fuar Standı
 • Endüstriyel Tasarım & Üretim
 • Stand Kurulumu & Uygulama
 • Nakliye
 
Ürün Özellikleri
 • Homend Ahşap Fuar Standı’nda projelendirme kısmında birebir ürün yerleşimi yapıldı.
 • Ahşap fuar standı dışında, tüm fuar organizasyonu KheironStand tarafından yapıldı.
 • Fuar Standı dışında tüm display tasarımları ve uygulamaları KheironStand tarafından yapılmıştır.

Fuar Standı çeşitlerimiz ile ilgili bu bilgilendirici yazı da, ilginizi çekebilir.

 
Ürün Görselleri

Aşağıdan veya mobil için linkten, işimizin videosunu izleyebilirsiniz.

 
%100 Müşteri Memnuniyeti
 
Ürün Çeşitliliği ve Ürün Yerleşimi

Çok fazla ürün çeşidi olan Homend markasının bütün ürünlerinin hangi rafa hangi sıra ile konacağı proje aşamasında belirlendi. Markaların en çok zorlandıkları konulardan birisi de ürün yerleşimidir. Belirli metrekarelerde, fuar organizasyonunu düzenleyen firmalarla anlaşma yapıldıktan sonra, teşhiri yapılacak ürünler belirlenir. Bu noktada standınızı kuracak firmaya doğru bilgi aktarımı oldukça önemlidir. Bunun en kolay yollarından birisi, ürün listesinin tasarımcı firmaya ölçüleri ile beraber iletilmesidir. Burada durum aslında bir fuar standı  uygulamasından çok, bir mağaza kurulumuna benzemektedir.

Yukarıdaki konu çözümlenirken, aynı zamanda markanın kurumsal çizgisini korumak gereklidir. Tasarım oluştururken, markanın bütünleşik pazarlama iletişimine sadık kalıp, aynı zamanda eksiksiz ürün yerleşimi yapmak ciddi ve zor bir iştir. Bu noktada doğru firma ile çalışmanız yerinde olacaktır.

Bir başka konu ise, üretim tekniğine doğru karar verebilmektir. Mesela Ahşap Fuar Standı tercih edildiğinde modüler standlara göre tasarım ve uygulama anlamında daha geniş seçenekleriniz olacaktır. Tasarımcı ise hayalgücünü daha geniş bir şekilde kullanabilir.

Ziyaretçi Yorumları (3)
 1. Remzi Özyalçın - Homend Marketing Manager dedi ki:

  Kendileriyle ilk iş anlamındaki tanışıklığımız Nisan 2012 yılında Ideal Home Fuarı Fuar Standı’nı teslim ettiğimizde oldu. Katıldığımız fuarlarda kullandığımız diğer fuar standlarımızdan da memnun olmamıza rağmen Kheiron’un yaptığı çalışma bizim adımıza o güne kadarki en kullanışlı, temiz ve tasarım ile uygulama anlamındaki en başarılı fuar standı idi. Bu da sanırım endüstriyel tasarım ve geçmiş tecrübeler ile ilgiliydi. Şuan şehir içi şehir dışı birçok stand işlerimizde, hızlı ve ekonomik çözümleri sayesinde Kheiron ile yakın bir iş ortaklığı dahilinde ilerletiyoruz. Biliyoruz ki, aksi veya yanlış giden bir şey olsa bile mutlaka çözüme kavuşacak.

 2. KheironStand dedi ki:

  Remzi Bey, detaylı yorumunuz için biz teşekkür ederiz.