Site Rengi

Musluklu İçki Standı

Musluklu İçki Standı

Musluklu İçki Standı, şık tasarımları ve bulunduğu mekanın yoğunluğuna göre işi kolaylaştırması açısından sıklıkla tercih edilen stand türlerindendir.

İçki evde tüketildiği gibi, sosyal anlamda tam da sosyalleşmek adına, dışarıda oldukça sık tüketilen keyif verici bir içecektir. Hotel, restaurant, cafelerde oldukça sık tüketilen bu içecek türü için, markalar son derece ilgi çekici teşhirler hazırlamaktadırlar.

Bunlar içinde fonksiyonelliği ile ön plana çıkan, musluklu içki standının, teşhirde oldukça öne çıktığını, sahada sıklıkla görmekteyiz. Sahadaki plasiyerlerin de oldukça işini kolaylaştıran bu ürünler, mekan sahipleri tarafından da oldukça kolaylaştıran ürün teşhir standıdır.

musluklu-icki-standi

Alkollü içecekler dendiğinde, akla gelen en önemli unsurlardan birisi de sunumdur. Sunumlar ne kadar göze hitap ediyorsa, o kadar etkilidir ve satışa yönelik tüketimi oldukça desteklemektedir.

Bu nedenle de; Musluklu İçki Standı, son kullanıcı ve marka tarafından tercih edilmekte ve sahada yaygın bir biçimde penetre olmaktadır.

Bu ürünlerin gövdesi her ne kadar genelde pleksi veya ahşaptan ortaya çıksa da muslukla beraber mutlak standın işlevi için kritik olan bu yer içerisinde metal de kullanılır.

Yine görseldeki ürün duvara monte halde asalak teşhir tipi için, planlanmıştır.

Alkol stand talepleriniz için, bizi arayın.

Konferans- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve Pr çalışmaları, tanıtım etknlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.