Site Rengi

Carine Ayaklı Premium Stant

Min. 10 Adet
Carine Ayaklı Premium Stant

Carine Ayaklı Premium Stant, Carine için özel olarak tasarladığımız çok özellikli ve fonksiyonel bir ürün teşhir standıdır. Ayaklı standlar, kullanım alanı geniş olan ve çok sık tercih edilen stant türleri arasında yer alır. Ürün teşhir standları, marka ve firmaların hem sektörde bilinirliklerini arttırması hem de mevcut yerlerini koruması için büyük rol oynayan reklam araçlarındandır. Dolayısıyla tasarım ve üretim kaliteleri ne kadar yüksek olursa, sağlayacağı fayda da aynı oranda yüksek olacaktır.

Carine Ayaklı Premium Stant; özel kesimlerle tasarlanmış ve özellik açısından desteklenerek en son halini almıştır. Kullanım alanı olan sağlık sektöründe, ayaklı stant türleri sıklıkla kullanılmaktadır. Ayaklı standlar, gerek tasarımındaki ufak dokunuşlar, gerek portatifliği, gerekse temiz görünümü sayesinde sağlık sektöründe en çok kullanılan stant türüdür.

Ayaklı Premium Stant tasarım ve üretim aşamasında neler yaptığımızı, hangi detaylara öncelik verdiğimizi Carine Ayaklı Premium Stant Proje İncelemesi başlığında görebilirsiniz.

Carine Ayaklı Premium Stant Proje İncelemesi

 • Bu stand tasarımında öncelikli hedefimiz; temiz ve şık bir görünüm elde etmekti. Ürünün sergileneceği alan ve hizmet edeceği sektör göz önünde bulundurulduğunda kişiye temiz ve güvenilir bir imaj yaratmak oldukça önemliydi. Kullandığımız malzeme çeşitleri ve renkler ile bu hedefimize ulaştık.
 • Ana malzeme olarak premium ahşap lake kullanımını tercih ettik. Ahşap malzeme yapısı gereği daha dayanıklı ve sağlam oldugundan uzun ömürlü kullanım avantajı sağlamaktadır. Aynı zamanda gıda ve sağlık sektörü için daha temiz ve güvenilir bir algı oluşturmaktadır.
 • Ahşap malzeme üzeri boyamaları ise Carine’nin temsili renklerinden yana kullanarak bir bütünlük elde ettik.
 • Pleksi malzemeler ile hem güçlendirme hem de zenginleştirme sağladığımız Carine Ayaklı Premium Stant tasarımında Özel CNC kesim plexi logo kullandık.
 • Ürün cephesinde hem üst hem de alt kısımda isim kullanımı gerçekleştirerek pek çok farklı noktadan görünen ve dikkat çeken bir form elde ettik.
 • Mavi ve beyaz detaylardan tasarlanan standda Carine yazısını çerçeve içine alarak şık ve daha klasik bir görüntü sağladık. Böylelikle sektörle uyumunu yakalamayı başardık.
 • Carine Ayaklı Premium Stant orta kısmına yerleştirdiğimiz light box ile sıra dışı bir tasarım sağladık. Hem akılda kalıcılığı arttırdık hem de premium bir görünüm kazandırdık.
 • Stand üzerinde yedi kısa, iki uzun raf kullanımı sağladık. Böylelikle sergilenecek ürünlerin daha rahat ve incelenebilir olmasını hedefledik.
 • Raflarda kullandığımız kenarlıklar sayesinde standın kalitesini arttırdık. Daha özenli ve dayanıklı bir stand tasarımı sağlamış olduk.
 • Carine Ayaklı Premium Stant zemininde yer alan stoperli çekmece ile birçok ürün için gizli bir alan kullanımı gerçekleştirdik.
 • Raf aralarında kullanmış olduğumuz sandviç ışıklar sayesinde günün her saati temiz ve şık görünümü koruduk.
 • Carine Ayaklı Premium Stant, sıklıkla duvar önü kullanımlar için tercih edilebilecek bir stand modelidir. Ancak ada (orta) stant olarak da kullanılabilektedir.
 • Alan içerisinde taşınması oldukça kolaydır, kullanıcının efordan tasarruf etmesini sağlar.
 • Hem ayaklı hem de aydınlatmalı olması sayesinde alışılmış stantlardan özel bir görünüme sahiptir. Uzun ömürlü kullanım avantajı sayesinde fiyat ve performans açısından kolaylık sağlar.
 • Tüm ayaklı stand modellerimizi görmek için Ayaklı Stand Modelleri ni ziyaret edebilirsiniz.

Ayaklı Stant Özelikleri Nelerdir?

Carine Ayaklı Premium Stant modelinde olduğu gibi, ayaklı standların pek çok kullanım avantajı vardır. Özellikle kurulum ve taşıma işlemleri için stand sahibine hem zaman hem de tasarruf imkanı sunar.

Ayaklı standlar, kullanım ve istediğiniz yere taşıma kolaylığı sunan stant türleridir. Genellikle hafif malzemeden üretilenleri daha çok kullanılmaktadır. Özellikle eczaneler, hastaneler, benzilikler, süpermarketler, kırtasiyeler tarafından pleksi ve ahşap malzemeden yapılanları tercih edilmektedir.

Bu stand türlerinin her türden malzemeden yapılabiliyor olması, aynı zamanda kullanıcılara fiyat seçeneği ve avantajları da sunmaktadır. Ayaklı standlar, mağaza sahiplerine ürün seçeneklerini sergileyebilme ve satın alma yönlendirmesindeki başarı grafiğine etkisi ve kolay kullanım avantajları sunduğu için en çok tercih edilen stand türü olma özelliğini taşımaktadır.

Ayaklı stant modelleri, teşhiri yapılacak ürünlerin göz hizasında olmasını ve kolay erişilebilir olmasını sağlar. Bu sebeple satışlar üzerindeki etkisi de oldukça büyüktür.

İstenilen hemen her malzemeden üretilebiliyor olması ayaklı standları en cazip kılan özelliklerdendir. İstenilen boyut ve şekilde tasarlanabilmektedir.

Teknik Özellikler:

 • Ürün, Ham MDF üzeri lake boyalı parçalar ve Pleksiden oluşmaktadır.
 • Pleksi arkaları LED ışıklıdır.
 • Ürün renklendirmesi, ahşapların lake boyaması ile meydana getirilecektir.
 • Ön ana ışıklı görsel, light-box tekniği  ile oluşturulmuştur.

Paketleme: Kenar korumalı sünger ve balonlu naylon şeklindedir. Fiyatlara nakliye dahil edilmemiştir.

Önemli Not: Ürün fiyat bilgisi 10 Adet ve mevcut ölçü içindir. Farklı ölçü ve adetler için fiyat alınız.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.