Site Rengi

Carine Tezgahüstü Sırtı Görselli Display Standı

Min. 10 Adet
Carine Tezgahüstü Sırtı Görselli Display Standı

Carine Tezgahüstü Sırtı Görselli Display Standı, Carine markası için tasarladığımız ve premium özellikler taşıyan bir stand modelidir. Ürün teşhir standı dendiğinde akla gelen ilk modellerden biri olan tezgahüstü stand modelleri, özellikle kozmetik ve sağlık sektöründe sıklıkla kullanılmaktadır. Ürün kapasitesinin fazla olması, kolay taşınabilme özelliği, maliyetinin düşüklüğü gibi avantajları sayesinde hemen her yerde görmek mümkündür. Carine için tasarladığımız bu standda öncelikli hedefimiz, Carine ismini olduğu gibi yansıtabilmekti. Tasarımdan malzemelere kadar pek çok noktada doğru adımları atarak bu hedefimizi gerçekleştirdik. Ürün tasarım ve üretim sürecinde hangi aşamalardan geçtiğimizi Carine Tezgahüstü Sırtı Görselli Display Standı Proje İncelemesi başlığında görebilirsiniz.

Carine Tezgahüstü Sırtı Görselli Display Standı Proje İncelemesi

 • Display Standı tasarımını gerçekleştirirken, bir tasarımın en belirleyici olan kısmı marka ile iletişimdir. Tasarım ne kadar kaliteli malzemelerle yapılırsa yapılsın marka veya firmayı yansıtmıyorsa beklentiyi karşılamak epey zor hale gelecektir. Carine için tasarladığımız tezgahüstü stant modelinde Carine ismini olabildiğince şık, temiz ve klasik bir görünüm ile yansıtmayı hedefledik.
 • Sağlık ve kozmetik sektörünün en önemli malzemelerinden olan ahşap malzeme kullanımını tercih ettik. Display standı tasarımını lake ahşap ile gerçekleştirerek hayal ettiğimiz temiz ve güvenilir stand modelini tasarlayabilme imkanı elde ettik.
 • Carine markasına ait olan mavi ve beyaz renklerin kullanımını sağladık. Böylelikle markayı bilenler tarafından direkt görünürlük sağlarken, hedef kitle tarafindan da akılda kalıcılığı arttırdık. Elde ettiğimiz bütünleşik görünüm sayesinde her alandan rahatlıkla seçilebilen ve fark edilebilen bir ürün teşhir standı tasarlama hedefine ulaştık.
 • Carine Tezgahüstü Sırtı Görselli Display Standı, toplam üç adet raftan oluşmaktadır. Geniş ve kullanışlı bir tasarıma sahip olan display standı raflarında kenarlık kullanımını tercih ettik. Standa daha özenli ve estetik bir görünüm kazandırdık.
 • Stand orta kısmında yer alan mavi sütun çerçevenin iç kısmında aydınlatma kullanımı sağladık. Bu sayede elde etmek istediğimiz temiz görünüme ve günün her saati dikkat çekiciliğe yer verdik.
 • Işığı geçirebilmesi adına duratrans folyo baskılı sırt görseli kullanımı gerçekleştirdik. Görselin aydınlatmalı olması ile alışıla gelen ürün teşhir standlarının dışına çıkmayı başardık.
 • Tasarım, kesim, üretim ve benzeri gibi tüm aşamalarda özel ince işçilik kullanımı sağladık. Hata payını düşürürken aynı zamanda ürün kalitesini de arttırmayı sağladık.
 • Kullanılan malzemeler oldukça dayanıklı ve sağlamdır. Bu sayede Carine Tezgahüstü Sırtı Görselli Display Standı hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanıma uygundur.
 • Dikkat çeken ve ön plana çıkan display standı pek çok farklı alanda kullanım imkanı sunar.
 • Nakliye ve taşıma işlemleri rahatlıkla yapılabilmektedir. Bu sayede; hem efordan hem de zamandan ekstra tasarruf edilmesine olanak sağlamaktadır.
 • Ürün yalnızca tezgahüstü olarak değil, duvar önü ve ada stand olarak da kullanılabilmektedir.
 • Premium tezgahüstü ürün teşhir standları ve tüm tezgahüstü stand modellerimiz için Tezgahüstü standlar kategorisini inceleyebilirsiniz.

Tezgahüstü Stand Modelleri ve Özellikleri

Carine Tezgahüstü Sırtı Görselli Display Standı ve diğer tezgahüstü standlarda olduğu gibi tasarıma bağlı olarak özellikler değişiklik göstermektedir. Tezgahüstü standların kullanım alanı sıklıkla; alışveriş mağazaları, kozmetik mağazaları, hastane ve klinikler, benzin istasyonları ve süpermarketlerdir.

Çok kullanışlı olmaları sebebiyle günlük hayatta pek çok uğrak noktada karşımıza çıkan tezgahüstü stand modelleri, stand sahibine büyük ölçüde fayda sağlamaktadır.

Bu stand türleri özelliklerine göre farklı üretilebilmektedir. İmalat sırasında kullanılan malzeme bakımından; metal, plastik, karton, ahşap ve pleksiglas diye beş ayrı sınıfta incelenebilir;
 1. Metal tezgah üstü stand; saha çalışmalarında, uzun ömürlü olması özelliği sayesinde rahatlıkla kullanılır. Ağırlık kapasitesi yüksek ve dayanıklıdır.
 2. Ahşap tezgah üstü stand; sundukları doğal ve temiz görünüm ile en sık tercih edilen malzemeler arasında yer alır. Sağlam ve dayanıklı olmasına ek olarak; kalıp kullanımı olmaksızın üretilmeleri sıklıkla tercih edilmesinde büyük etkenlerdendir.
 3. Plastik masa üstü stand; sıklıkla kasa önlerinde kullanımı tercih edilmelidir. Özellikle satışlarını arttırmak isteyen markaların odaklandıkları ürünleri daha hızlı ve kolay şekilde piyasaya yayılmasına oldukça fazla katkı sağlar. Ahşap ve metal kadar dayanıklı olmamasına karşın dirençli modeller arasında yer alır.
 4. Karton masa üstü stand; kullanım süresi kısa olan saha aktiviteleri için sıklıkla tercih edilir. Pratik ve ekonomik olduklarından kaynaklı tam anlamıyla fiyat/ performans ürünleridir.
 5. Pleksiglas tezgah üstü stand; sıklıkla eczane, hastane ve benzeri alanlarda ürün teşhirinde kullanılmaktadır. Kırılgan bir malzeme olduğundan kaynaklı nakliye ve kurulum aşamalarında ekstra özen gösterilmesi gerekir.

Teknik Özellikler:

 • Ürün, Ham MDF üzeri lake boyalı parçalar ve Pleksiden oluşmaktadır.
 • Pleksi arkaları LED ışıklıdır.
 • Ürün renklendirmesi, ahşapların lake boyaması ile meydana getirilecektir.

Paketleme: Kenar korumalı sünger ve balonlu naylon şeklindedir. Nakliye dahil değildir.

Önemli Not: Ürün fiyat bilgisi 10 Adet ve mevcut ölçü içindir. Farklı ölçü ve adetler için fiyat alınız.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.