Site Rengi

Geçmeli Oluklu PP Standı

Min. 3.500 Adet
Geçmeli Oluklu PP Standı

Ürün teşhir standları üretilirken, bir çok yöntem kullanılmaktadır. Bunlardan birincisi standı oluşturan parçaların şekillenmesidir. Kalıplı üretim ise farklı, kalıpsız üretim ise farklı süreçler bizi beklemektedir. Bu parçaları genelde header, raflar, baza, yan kanatlar oluşturur. Her üretim sürecinde olduğu gibi bu bağımsız parçaların, biraraya getirilmesi gereklidir. İşte Geçmeli Oluklu PP Standı bu konuyu anlatmak için, iyi bir örnektir.

Geçmeli Oluklu PP Standı Birleşim Detayları

Üretimde birleştirme konusunu açıklamak için, malzeme üzerinden bazı örnekler vermek, yerinde olur. Örneğin vakum standlar genelde geçme, yapıştırma veya perçinle bir araya getirilirler. Konu metale geldiğinde, kaynak ve vida ile birleştime yöntemleri daha çok öne çıkar. Pleksinin ise özel kimyasal bir bileşimi olan, kendine has bir yapıştırıcısı vardır.

Geçme konusu daha da detaylı incelendiğinde, üzerinde durulması gereken konulardan birisi de yardımcı aparat kullanımıdır. Örneğin bütünü oluşturan parçalar bir lego gibi sıkı bir şekilde duruyorsa, bu aparat kullanımına gerek yoktur. Ek olarak bu noktada, geçme yerleri dışında ürün teşhirinin bütününde sallanıp sallanmadığına da bakılmalıdır. Bu konu statik açısından oldukça önemlidir.

Diğer Konular:

Gıda Teşhir Standı olarak, dikkat edilmesi gereken konulardan biriside “Gıda Üretim İzin Belgesi” konusudur. Burada ayırıcı unsurlardan birisi, ambalajlı ürünlerdir. Ancak yine de bütün virüslerin mutasyon geçirdiği bir dünyada, bu konunun uzmanlara bırakılması doğru olacaktır. Böylece, risk azaltılacaktır.

Pazarlama departmanları P.O.P. alımlarında toplam bütçeye dikkat ederler. Satınalma departmanı ise ürün muadilleri ile kıyaslama konusunda fiyat avantajı sağlamak isterler. Ucuz Stand Fiyatları konusu gündeme gelince, ilk akla gelen teşhirlerden birisi de karton stand çalışmalarıdır. Fiyat olarak sadece adetli üretimlerde iki ürün de birbiri ile rekabet edebilirler. Burada son sözü, kağıt ve petrol fiyatları söyler.

Fiyat kıyaslaması yaparken, önemli bir hususta teşhirin saha ömrüdür. Kağıt ile petrol kökenli bir ürünün saha ömrü elbette kıyaslanamaz. Nem, mobilize olmak, darbe gibi saha koşulları göz önüne alındığında elbette, Oluklu PP’nin ömrü kağıda göre daha fazladır. Bir ürünün maliyeti hesaplanırken, sadece birim fiyatına bakılmaz. Hemen her sektör için ürünlerin saha ömrü önemli bir değerlendirme kriteridir.

Oluku PP Standı ve tüm Plastik Stand Fiyatları için, bizimle iletişime geçebilirsiniz. WhatsApp, telefon çağrısı veya e-mail yolu ile bize ulaşabilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede değerlendirmeye alınarak size geri dönüş sağlanacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.