Site Rengi

Tel Yağ Standı Kullanımı

Min. 50 Adet
Tel Yağ Standı Kullanımı

Benzinlikler, otomobil servis ve bakım noktalarında, şehirlerarası mola noktalarında ve pazar yerlerinde çok görülen bir teşhir, Tel Yağ Standı ürünüdür. Tel Stand Modelleri içerisinde, hemen hemen bütün ürünlerde sadece tel görmeyiz.

Etrafı saran, statiği sağlayan bir metal konstrüksüyon daima ön plana çıkar. Tel ise, hem maliyet olarak maden yoğunluğundan daha avantajlıdır. Hem de açık gözenekli sepet yapısı ile, ambalajın kendisi teşhiri brand etmiş olur.

Malzeme Tercihi Olarak Tel Yağ Standı:

Tel Stand Fiyatları, yukarıda da belirttiğimiz gibi, tamamı metal olan bir Ürün Teşhir Standı ürününe göre daha az maliyetlidir. Buradaki hesabın temel prensibi aslında çok basittir. Yaklaşık aynı ölçülerde bir metal levha ile tel panoyu tarttığımızda, metal levhanın daha ağır olduğunu göreceksiniz. Burada özkütleden çok, telin gözenekli sepetli yapısı ve kalınlıkları buna sebep olur.

Madeni yağ standları, doğal olarak, bu ürünün ihtiyaç duyulduğu, talebin olabileceği yerlerde bulunur. Benzinlikler otomobillerin en çok durduğu yerlerdir. Bazen bu noktalarda, çok çeşitli ürün bulunduğu için, mekan yerden tasarruf etmek ister.

Bu nedenle hemen kapalı alanın dışındaki noktalara ürünü koyabilirler. Dış mekan koşulları, iç mekana göre her zaman için daha çetindir. Bu nedenle bu akaryakıt istasyonlarında bulunan ürün teşhir standı için metal ve tel her zaman için doğru seçimlerdir.

Moleküler yapısı sağlam olan plastiklerden meydana getirilmiş bir teşhirde elbette dış koşullara dayanıklıdır ama, teşhirin üzerindeki ağırlığı düşünürsek, metal veya tel gibi sağlam bir tercihin daha doğru olduğu kanısı oluşmaktadır.

Petrol kökenli bir malzeme elastikiyetli yapısından dolayı, zamanla esneyebilir. Bu dayanıklı metallerde ise daha az görülen bir durumdur.

Bir başka şekilde bu teşhiri, Motor yağ Standı diye de arayabiliriz. Aslında ilk paragrafta da belirttiğimiz gibi, mesela şehirlerarası mola noktaları uzun yollarda en çok durulan noktalardır. Sürekli çalışan temelinde mekanik bir aletin mutlaka takviyeye ihtiyaç duyması doğaldır.

Dolayısıyla, motorlara yağ konması mekanik parçaların hem uyumu, hem de bu parçaların aşınması açısından kritiktir.

Tüm stand talepleriniz için bizi arayabilir, WhatsApp üzerinden mesaj atabilir veya taleplerinizi detaylı olarak e-mail yoluyla bize ulaştırabilirsiniz.

Toplantı- konferans- seminer,  reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm organizasyonlarınız için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.