Site Rengi

Gram Games Maxima Modüler Standı

Gram Games Maxima Modüler Standı

Ürünle ilgili projeye doğru yaklaşmak için bazı detaylar vermek gerektiğini söylemek gereklidir. Firma ile daha önceki çalışmalarımızda, genç beyinlere yöneldiklerini bildiğimizden, ofis ortamlarını standa taşımıştık. Özel Ahşap Standlar, belirli bir sayıda kurulup, kaldırılıyorlar. Biz senelik aktivite sayılarına göre modern görünümlü modüler bir stand tasarladık. Böylece Maxima Modüler Standı tasarlayarak onaya sunduk.

Bu çözüm sayesinde firma hem ekonomik hem de modern bir standa kavuşmuş oldu. “Modüler stand Nedir?” sorusunun aslında tek bir cevabı bulunmamaktadır. Bizim hazır ürün olarak kullandığımız Octanorm ve Maxima çözümleri mevcuttur. Bunları kendi başlıklarında detaylı olarak anlattık. Burada söylemek istediğimiz şey oldukça farklıdır. Hazır çözümler dışında, müşteri briefi veya tasarımcının yaratıcılığı ile hazır modüler çözümler dışında bir opsiyon markaya sunulabilir. Bu stand, gerilla şeklinde oturma grupları ile oluşturulabilir. Başka bir şekilde ise, metal karkaslar ahşap giydirilerekte yapılabilir.

Bunun dışında marka, Merged gibi çok kaliteli oyunlara imza atmış Londra’da da ofisi olan bir Türk firmasıydı. Sonra Zynga bu başarılarına istinaden, markayı ve oyunlarını satın aldı. Alttaki proje ise, İstanbul’da Robert Koleji, İTÜ gibi noktalarda kuruldu. ODTÜ’de ise Teknoloji Günleri’nde Teknoloji Yerleşkesi’ne kuruldu.

Ahşap Stand talepleriniz için, bizi arayın.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.