Site Rengi

İstanbul Fuar Standı Kiralama Hizmetleri

18.02.2020
3.227
İstanbul Fuar Standı Kiralama Hizmetleri

İstanbul Fuar Standı Hizmeti birçok farklı noktadan oldukça büyük önem barındırmaktadır. Coğrafi ve jeopolitik lokasyonu itibariyle sadece Türkiye için değil, tüm dünyada önemli bir yeri olan İstanbul, her sene çok sayıda fuarın düzenlendiği bir merkez durumundadır. Bu fuarlara iştirak eden firmalar, yeni ürün tanıtım amacında oldukları gibi, ticari ilişkilerini sürdürmekte ve sektörde bilinirliğin artması gibi amaçlarla da bu fuarlara katılmaktadırlar. Bu durumda Fuar organizasyonlarında en önemli etken fuar standlarının önemi çok büyüktür. Bu sebeple, İstanbul Fuar Standı Kiralama şirketleri İstanbul‘dan ve diğer şehirlerden fuarlara katılan firmalar için en uygun seçenek olmaktadır.

Fuar etkinliklerinde başarı elde edebilmenin en önemli adımı öncelikle katılımcı firmanın özellikleridir. ama şu da vardır ki firmanın ürün ve hizmetleri ne kadar üst düzey özellikte olursa olsun, diğer katılımcılardan farkını herkesin görmesini sağlayacak, etkili pazarlama ekipmanlarına sahip olması gerekir. Bu ekipmanların en önemlisi fuar stant sistemleridir. Fuar genel anlamda ürün yada hizmet teşhir manasında olduğundan, teşhiri etkili hale getirecek enstrümanlar bu etkinlikler için zorunlu araçlardır.

İstanbul Fuar Standı Kiralama yaygın bir uygulamadır. Hemen her hafta düzenlenen farklı lokasyonlarda birbirinden farklı onlarca fuar vardır. Ve bu fuarlarda çok sayıda firma bu hizmetten faydalanarak ürün ve hizmetlerini katılımcılara beğendirme yarışında öne geçmeye çalışır.

İstanbul Fuar Standı Kiralama Nasıl Hizmet Vermektedir?

İstanbul’da düzenlenecek bir fuara katılacak bir firmanın fuar standı hizmeti alacağı çok sayıda firma bulunmaktadır. Kaliteli bir hizmet almak ve fuarda iyi bir izlenim bırakmak için stand konsepti en önemli etken olacaktır. Kiralama sürecinde bu konseptle beraber tasarım, üretim, nakliye ve kurulum gibi etkenler sürecin önemli parçalarıdır.

Fuar standı kiralama işlemi için öncelikle katılınacak fuar standartları öğrenilmelidir. Fuar alanının büyüklüğü, yüksekliği ister istemez stand tasarımınızı doğrudan etkileyeceği gibi belli renk konseptinin dışına çıkılmasının yasaklandığı fuarlar da bulunmaktadır. Bu durumda, profesyonellerden destek almanızı tavsiye deriz. Fuar standı tasarımı yapan firmalar, bu konularda da hizmet vermekte ve her fuar etkinliği için uygun stantları kiralamanızı sağlamaktadırlar. Fuar stand modelleri karar öncesi iyi incelenmelidir.

               istanbul-fuar-stand-kiralama

Fuar Standı Kiralama Fiyatları

Fuar Standı, firmanın kurumsal kimliğini yansıtma ve kaliteli bir reklam yapılması açısından önemi çok büyüktür. Bu sebeple, bir çok firma en vurucu standlar ile fuarlara katılmak isterler. Mesela Maxima Fuar Standı, hem modüler hem kaliteli bir stand çeşididir.

Stand hizmetleri çok fazla talep gören bir sektör olduğu için stand fiyatları da özellikle yoğun fuar dönemlerinde dönemsel olarak çok yüksek seviyelere çıkabilmektedir. Bu sebeple, kiralama hizmetleri daha uygun gibi görünmektedir. Kiralama ücretlerini stand alanı büyüklüğü, standın standart veya projeye özel olması ve malzeme çeşitliliği gibi konular belirler. Böylece Fuar stand çeşidi de kolayca belirlenebilir.

İstanbul Fuar Standı Kiralama Hizmetleri işinde bir çok firma vardır. Bu noktada yapılması gereken maddi ve manevi olarak en uygun seçeneği bulmaktır. Öncelikle tercih edeceğiniz firmanın tecrübesinden emin olmalı ve seçiminizi sadece fiyat odaklı değil, niteliği de dikkate alarak yapmalısınız.

Fuar Standı Kullanmak Neden Önemlidir? 

Fuar organizasyonları, özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde her sene yüzlerce farklı şekilde düzenlenmektedir. Bu organizasyonlara katılan çok sayıda firma, farklı hedefleri doğrultusunda katılım göstermektedir. Kimi sektörler satış odaklı bir plan içerisindeyken kimi sektörler aynı hedefe ulaşma yolunda diğer amaçları da edinebilmektedir. Fuar standları, özellikle organizasyon alanlarında vazgeçilmez bir parça olarak görülür. Firmaların kendini desteklemesi, aktarabilmesi ve potansiyel müşterilerle direkt temas kurabilmesi açısından büyük önem taşır. Birçok firma, katılacağı organizasyonlar için kullanacağı fuar standının en iyi şekilde olmasını istemektedir. 

Fuar standları, fuar alanındaki firmaların en önemli temsilcileri olarak görülür. Ve birçok bakımdan temel istekleri karşılamanın dışına çıkma özelliğine sahiptir. Yalnızca satışların arttırılması değil; birçok avantajı barındırır. Sektöre yeni girmiş firmaların kendini duyurması, halihazırda sektörde yer edinmiş firmaların yerini koruması, rekabet ortamının artarak daha güçlü bağların oluşması gibi pek çok avantaj sağlar. 

Profesyonel bir tasarıma sahip ve iyi işçilikle üretilmiş standlar, firmaya dair birçok olumlu görüşün oluşması noktasında ön ayak olmaktadır. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.