Site Rengi

Antalya İli Fuar Standı Hizmetleri

18.02.2020
1.649
Antalya İli Fuar Standı Hizmetleri

Ülkemizin önde gelen birkaç şehrinden biri olan Antalya, başta turizm sektörü olmak üzere birçok farklı sektörde fuarların düzenlendiği bir şehirdir. Her sene yurt içinden ve yurt dışından birçok firmanın katılımıyla hayata geçirilen fuarlarda ve organizasyonlarda, katılımcıların ilgisini daha fazla çeken bir standı bulunan firmalar, şüphesiz daha avantajlı olmaktadır. Bu fuarlarda başarı elde edilebilmesi için Antalya fuar standı hizmeti veren firmalar ile organizasyon süreçlerinin başından sonuna kadar iletişim halinde olmakta fayda vardır. Fuar standı, tecrübe gerektiren bir iştir ve kendi imkanlarınız ile fuar standı yaptırmanız epey zordur. Yaptırsanız bile yapacağınız harcamalar yüksek ihtimalle boşa gidecek, fuarda gerekli hedefin uzağında kalacaksınız. Kimi fuarlarda belli şartlar aranırken, hemen hemen her fuar için ortak şartlar söz konusudur.

Fuarlarda alan kullanımı belli kısıtlamalara tabidir. Ayrıca her fuar alanının gereksinimleri vardır. Bu durumda kendi inisiyatifiniz ile istediğiniz standı kullanamazsınız. Her fuar için tekrar tekrar tasarlanabilen malzemelere ihtiyaç duyduğunuzda; Antalya İli Fuar Standı Hizmetleri almanız çok daha mantıklı olacaktır. Ayrıca başka bir şehirden Antalya’da düzenlenen bir fuara katılmak gelmeniz durumunda, mutlaka bu şehirdeki stand firmalarıyla iletişime geçmelisiniz. Yada en azından daha önce bu şehirde fuar desteği vermiş firmalar tercih edilmelidir. Bu tarz firmalar lojistikden tutun bir çok konuda tecrübeleri ile hareket edecek, ve amaca doğru emin adımlarla yol almanızı sağlayacaktır.

Nelere Dikkat Edilmeli?

Fuar standlarının konsepti ve tasarımı; fuarın faaliyet alanı, lansmanı yapılacak ürünün modeli, fuarın genel konsepti ve daha birçok konuya bağlı olarak değişir. Bu sebeple, fuardan beklentilerin öncelikle belirlenmesi ve stand hizmeti konusunda tercihlerin ve alternatiflerin net bir şekilde belirlenmesi gerekmektedir. Fuar standı almak isteyen firmaların iyi araştırması yapması ve fuar standlarının tasarım, imalat, lojistik ve kurulum süreçleri konusunda fikir sahibi olması gerekir. Zaten stand kiralama hizmeti veren firmaların bir çoğu tasarım, üretim, nakliye ve kurulum konularında tecrübelidirler. Bu durumda firmamız ve ürünümüz için doğru firmaya ulaşmak son derece önemlidir. bunların yanı sıra fuar standımızı seçerken uygun fiyatlarla efektif çözümleri elde etmek amacımız olmalıdır. Son olarak da seçiminizi yapmadan önce seçeceğiniz firmanın referanslarını incelemek tecrübesi konusunda size bilgi verecektir.

Fuar Standı Fiyatları

Fuar Standı fiyatlarını belirlerken maliyet oluşturacak çok sayıda konuyu göz önüne alınır. Fuar Standının Tasarımı ile birlikte gerekli hammaddenin çeşidi, üretim zorluğu, taşınması ve kurulumu gibi konular hizmet dahilinde maliyeti belirler. Stand alanının büyüklüğü de önemlidir. Fiyat konusunda en uygun teklifler bu alanda faaliyet gösteren tecrübeli firmalardan alınabilmektedir. Kiralama yapan Antalya Fuar Stand Firmaları da vardır. Sık sık fuarlara katılmıyorsanız kiralama metodu bütçeniz açısından daha karlı olacaktır. Böylece uygun maliyetlerle katıldığınız fuarda öne çıkartmak istediğiniz marka ve ürünlere göre özel tasarım standlara ulaşmış oluruz. Demonte Stand çeşitleri bu noktada çok avantajlı olabilirler. Antalya Fuar Organizasyon Firmaları da size paket bir hizmet verebilirler.

Yukarıdaki fotoğrafta geçen ay Antalya Belek Kaya Palazzio Otel’de düzenlenen özel okulları günleri organizasyonunda yer alan BenQ firması için MDF Lam’dan kurduğumuz standı görebilirsiniz. Yine alttaki karelerde de Milli Eğitim Bakanı’mızın stand ziyaretinin yer aldığı fotoğrafı inceleyebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.