Site Rengi

Karton veya Pleksi Kalem Parfüm Standı

Min. 1.000 Adet (Karton) veya Min. 50 Adet( Pleksi)
Karton veya Pleksi Kalem Parfüm Standı

Karton veya Pleksi Kalem Parfüm Standı, en uğrak noktalar için tasarladığımız bir standdır. Bu standın en önemli özelliği, çok yönlü malzeme avantajıdır. Karton veya pleksi malzemelerden üretimi mümkündür. Tercihe göre her iki malzemeden de üretilebilen bu standlar oldukça kullanışlıdır. Ürün teşhir standı dediğimiz zaman aklımıza sıklıkla reyonlar gelir. Tezgah üstü için uygun olan bu stantlar, pek çok farklı noktada büyük avantaj sağlar. Ürün standı, tanıtım standı gibi isimlerle de anılabilir. Kalem parfümler için tasarladığımız bu çalışmamızda verimli bir deneyim sunmayı hedeflemiştik. Her iki malzeme için de aynı hedefe yönelik hareket ettik. Tezgah üstü delikli parfüm standı çeşitleri arasında hem tasarımıyla hem de kalitesiyle özgün bir çalışma oldu. Bu ürün teşhir standında neler yaptığımızı, hangi aşamalara dikkat ettiğimizi Proje İncelemesi başlığında görebilirsiniz.

Karton veya Pleksi Kalem Parfüm Standı Proje İncelemesi

 • Lancosa Parfume için tasarladığımız bu stantta, öncelikli hedefimiz kapasiteyi etkin kullanmaktı. Yeterli parfüm ürününü sergilemek için özel ölçüler kullandık. Bu sayede hemen her satış noktasıyla uyumlu bir stant tasarladık.
 • UV logo baskı kullanımı sağlayarak ürettiğimiz bu stant modelinden birinci kalite baskı yapmayı ve stantta şıklığı yakalamayı hedeflemiştik. Son teknoloji baskı teknikleri sayesinde istediğimiz bu hedefe ulaştık.
 • Parfüm için tasarlamamıza rağmen, ölçüleri uyumlu birçok kozmetik malzeme için uygundur.
 • Lancosa Parfume ismini hem stand ön cephesine hem de sırtlık kısmına yerleştirdik. Böylelikle her noktadan görünen kullanışlı bir stant elde ettik.
 • Kalem Parfüm Standı tasarımında markanın halihazırda kullandığı renkler ile uyumlu renkleri tercih ettik. Bu sayede bütüncül bir konsept oluşturduk.
 • Standın tüm cephelerini açık bıraktık. Yalnızca bir sırtlık kullanımı sağladık. Böylelikle daha erişime açık bir algı yarattık.
 • Satışların artmasında büyük rol oynayan Kalem Parfüm Standı, çok yönlü kullanım avantajı sunar. Karton ya da pleksi malzemeden üretilir. Her iki malzemenin de farklı özellikleri vardır.
 • Karton malzeme, yapısı gereği daha az dayanıklı olmasına karşın, istenen forma daha rahat girebilir. Ayrıca diğer malzemelerle kıyaslandığında çok daha ekonomiktir. Ekolojik ve etkili bir stant türüdür. Sıklıkla bakkal, benzin istasyonu, sergi, market, fuar gibi alanlarda kullanılır. Hammaddesi serttir. Ancak üzerine baskı çok daha rahat yapılır. Ve istenen görünüme kavuşur.
 • Pleksi malzeme, normal bir cama göre 6 kat daha dayanıklıdır. Hemen hemen her sektöre hitap etmektedir. Alışveriş merkezleri ve birçok satış noktasında karşımıza çıkar. Kalem Parfüm Standı tasarımında olduğu gibi küçük- büyük pek çok ürün teşhiri için uygundur.

Tezgah Üstü Stand Kullanımı

Kalem Parfüm Standı müşterilere ve stant sahiplerine çok sayıda avantaj sağlar. Bu stantlar tanıtım ve reklamın en net olduğu stantlardır. Ufak ürünlerin teşhirini sağlayar. Ayrıca minimal formu ile potansiyel alıcıları çekmeyi başarır. Bu sebeple bu tarz stantlar neredeyse tüm organizasyonlarının vazgeçilmez parçasıdır.
Marka ve firmaların kendilerini daha ön plana çıkarmak bir numaralı aracıdır. Ve basit tanıtımlar gerçekleştirerek müşteri kazanmak için de tercih ederiz.  Marka ve  firmaların büyümeleri genellikle düzenlenen toplantı, seminer, sempozyum, fuar, etkinlik gibi organizasyonlar sayesinde kolaylaşır. Bu gibi organizasyonlarda kolay kurulan ve pratik stantlar her zaman önemlidir.

Müşterilerin en çok tercih ettiği alanlarda stantlar, firmanın öne çıkması konusunda büyük başarı sağlar. Tezgah üstü stantlar sıklıkla alışveriş merkezlerinde mağazalarda satışların artmasında rol oynar.

Karton veya Pleksi Kalem Parfüm Standı, ön plana çıkması istenen ürünlerin tanıtımında ön sırada yer alır.

Mağazalarda raflardan ve vitrinlerden bağımsız olarak ürün ya da hizmetlerin teşhirinde sıklıkla karşımıza çıkar. Genellikle kasa önü veya masa üstünde tercih edilir. Neden bu alanlarda ürün teşhir standına ihtiyaç duyarız? Bunun cevabı uğrak noktalarda satışı artırmak için olduğudur.

Tezgah üstü standların üretimi için malzeme yelpazesi oldukça geniştir. Ahşap, metal, pleksi, plastik, karton gibi malzemelerden, enjeksiyon, vakum, cnc kesim, lazer kesim, kaynak, büküm ve pedal kesim gibi yöntemler ile üretilir.

Görünümünde doğallığın ön planda olması, dayanıklı ve sağlam bir yapıda olması büyük avantajlarındandır. Ayrıca fiyat- performans olarak pek çok ticari işletmenin ilk tercihidir. Hafif yapıları ve geniş ürün sergileme potansiyelleri ile rahat bir kullanım sağlar.

Karton veya Pleksi Kalem Parfüm Standı ve tezgah üzeri stantların avantajları:

 1. Hafif, dayanıklı ve ergonomik yapıları
 2. Fiyat ve performans dengesi
 3. Raf ve vitrin alanlarından bağımsızlığı
 4. Fonksiyonel ve çok yönlü olmaları
 5. Tezgah üstü ve masa önü kullanıma uygun olmaları
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.