Site Rengi

Market Sigara Stand

Market Sigara Stand

Market Sigara Stand birden fazla çeşide ve markaya sahip olan sigara ürünlerinin sıralanarak dizilmesine olanak sağlayan stand türleridir.

Sağlığımıza çok büyük zararı olan ve asla kullanılmasını tavsiye etmediğimiz sigaralar, aynı teşhirde bir arada sergilenmektedir.

Aslında diğer bütün ürünlerde neredeyse farklı olarak gerçekleşen bu durumun sebebi oldukça basittir. Piyasada sınırlı sayıda bulunan yabancı ve yerli menşeili distrübütörler, bu farklı markaların distrübütörlüklerini elinde bulundurmakta ve reklam yasaklarının bol olduğu bu dünyada, tanıtım harcama bütçelerini tek bir elden gerçekleştirmektedirler.

Hal böyle olunca da gözlemlenen bu durum oldukça doğal bir seyir izlemektedir.

Market Sigara Stand, diye bir kavramın oluşması günümüzde market alışverişlerinin değişen küresel şartlarda ön plana çıkması ile beraber ortaya çıkmasından kolayca tahmin edilebilen bir durumdu.

Bu standlar genelde, akrilik, enjeksiyon plastiği (ABS,moblen), gibi malzemelerin kusursuzca bir araya getirilmesi sonucu oluşturulurlar. Ancak aşağıda anlatacağımız üzere örnek görselde durum farklıdır.

Bunun dışında genelde bu tip standlarda ürüne gerek yerçekiminden faydalanarak, gerekse de bir aparat yardımı (iticiler-pusher) ile hareket kazandırılmaktadır. Bu sayede ürün, daha dikkat çekici bir sunumla sergilenmiş olur.

Sigara Standı ürünün özelliği gereği, genellikle marketlerde kasaönü teşhirlerdir. Genelde sahada tezgahüstü olarak gördüğümüz kasaönü standlar bu üründe genelde ayaklı olarak görülür.

Ürün görselinde plastik enjeksiyon olmayan, pleksi ve ahşap çeşidi olan MDF’den tasarlanmış bir ürünü görmekteyiz. Yine LED aydınlatma ile hoş ve dikkat çekici bir görüntü sağlamıştır.

Market Sigara Stand

Ayrıca yine bir çok sigara standı ürününde, sigaraların bulunduğu kanallarda iticiler bulunmaktadır ve bu sayede ürün o kanalda azalsa bile, daima önde kendini ambalajı ile brand eden bir ürün olmaktadır.

Sigara standı talepleriniz için, bizi arayın.

Konferans- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.