Site Rengi

Market Manav Stand

Market Manav Stand

Market Manav Stand , marketlerde satış sirkülasyonu en fazla olan ürünlerden birisi de, meyve ve sebzelerdir. Bu ürünlerin teşhiri açık olduğundan, sağlıklı bir şekilde sunumu ve satışa arzı oldukça önem teşkil etmektedir. Bu noktada teşhirin üretimini ve sunumunu iki aşamalı düşünmek çok doğru olacaktır.

Detaylandırmak gerekirse, ürünlerin içinde bulunduğu kasa ve bu kasaları taşıyan ana bir konstrüksüyon olarak düşünebiliriz. Bu noktada plastik enjeksiyon üretim tekniğiyle kasalar üretiliyor olup, üretici firmanın mutlaka gıda sertifikasının olup olmadığına dikkat edilmelidir. Burada anlatılan tabii ki de, görseldeki örnektir.

Ana gövde taşıyıcı özelliği olduğu için genelde metal konstrüksüyondan oluşturulur.Sahada farklı çözümler ve üretim teknikleri ile başka malzemelerden imal edilmiş ürünler de görmek mümkündür.

Market Manav Stand adı verilen bu ürünü istisnasız tüm gıda satan retail kanalında görmekteyiz. Stand kasasının plastik dışında çok sık olarak ahşaptan imal edildiğini de görmekteyiz.

Bu noktada bu tercihler yapılırken, teşhirin bulunduğu yerin fiziki konumu oldukça önemlidir. Buna göre karar alınıp, uygulama planlaması da o doğrultuda yapılmalıdır. Çünkü aynı zamanda, müşterinin sağlığını düşünmek marketin görevi olmalıdır.

Tüm ürün teşhir standı talepleriniz için, bizi arayın.

Konferans- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.