Site Rengi

Metal Asalak İçecek Stand

Metal Asalak İçecek Stand

Metal Asalak içecek standları nasıl kullanılmalıdır?

Asalak stand, raf üzerine takılabilerek raf dışı teşhir imkanı veren ürünlerdir. Genellikle hazır aparatlar yardımı ile rafa montajı sağlanırken, özel üretim aparatlar da bu noktada kullanılabilir.

Bu standların vurgulanması gereken yönü, raf dışı teşhir ile diğer ürünlerden ayırarak ürünü fark edilir hale getirmesidir.

Örneğin üstteki görselde bir U kaide oluşturularak, piyasada hazır satılan pingo vidalarla ürünün rafa sabitlenebildiğini görmekteyiz.

Asalak Standların oldukça geniş bir kullanım alanı söz konusudur. Kozmetikten, elektronik, aksesuar gibi bir çok ürün asalak şekilde raf kenarında dışta kalacak şekilde teşhir edilebilir.

Sahada en çok kullanılan ürünlerden biri de, metal asalak içecek standıdır. Metal Standlar, sağlamlığı nedeni ile oldukça tercih edildiğinden bu grupta da çok kullanılmaktadır.

FMCG sektörünün en çok satılan ürünlerinden biri olan gazlı ve gazsız içecekler, bu sayede satış grafiklerini oldukça yukarı çekebilirler.

Metal Asalak Standı talepleriniz için, bizimle iletişime geçin.

Metal Asalak İçecek Standı

Konferans- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.