Site Rengi

Metal Maske Standı

Min. 50 Adet
Metal Maske Standı

Metal maske standı nerelerde kullanılır? Metal maske standı ücretleri ve ölçüleri nelerdir? Tüm sorularınızın cevaplarını sizler için derledik.

Pandemi dönemlerinde, virüsün yayılma hızını kontrol altına almak için maske kullanımı, oldukça önem taşımaktadır. Maske distrübütör firmaları, maske üreticileri, maske markaları bu nedenle satış noktalarında fark edilebilir olmak adına stand yaptırmaya da önem vermeye başlamışlardır. Corona maskesi diye de bilinen bu maskelerin teşhiri, pandemi dönemlerinde satış sirkülasyonu yüksek olduğundan oldukça önemlidir. Desenli Maske, düz maske gibi çeşitli modelleri olup, taraftar, çocuk yaş grubu gibi hedef kitlelerde algıda seçiciliğe yönelerek satışları arttırmayı planlamaktadırlar. Bu nedenle üretici veya distrübütör firmalar, Maske Standı yapmaktadırlar.

İnsanlar sağlığını koruma adına mutlaka En iyi maske hangisi sorusunu soracaklar ve bu durumda da teşhirde ön plana çıkan ürünler, satışta dikkat çekici bir oranda başarı göstereceklerdir. Metal Maske Standı, saha ömrü ve dış mekanda da kullanılabilirliği ile oldukça sık tercih edilmektedir. Koronavirüs ile hayatımıza giren pandemi süreci yaşantısı maske kullanımın ne kadar önemli olduğunu bize tekrar hatırlatıı.

Aşağıda ve yukarıda, bir müşterimiz için tasarladığımız ürün standının iki farklı modelini görebilirsiniz. Ne kadar birbirlerine benzese de dikkatli gözler sırt kısmın farklı olduğunu göreceklerdir.

Her türlü maske standı talepleriniz için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MAske Standı Alternatif Tasarım Çözümü

Ayaklı Maske Standı

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.