Site Rengi

Metal Otomobil Lastiği Standı

Adetli Üretim
Metal Otomobil Lastiği Standı

Metal Standlar içerisinde en çok kullanılan teşhirlerden birisi bu stand çeşididir. Lastikçilerde, oto tamircilerde, otomobil bakım servislerinde, araba galerilerinde sıklıkla bu stand cinsini görmekteyiz.

En dayanıklı stand türlerinden biri olduğu için, çok ağır olan otomobil lastiğinde rahatlıkla metal hammadde tercih edilmektedir.

Metalin boyasız hali RAL koduna göre, kurumsal renklerle elektrostatik toz boya ile ya püskürtme yöntemi ile ya da fırın yöntemi ile renklendirilebilir.

Bu Ürün Teşhir Standı çok rahatlıkla dış mekanda da kullanılabilir. Üzeri boyalı olduğu için, oksitlenmeye karşı da dirençli bir stand türüdür.

Otomobiller genel olarak, bir çok kişinin en özen gösterdiği, en kıymet verdiği eşyalarından biridir. Otomobil lastiği de bu objenin tamamlayıcı unsurlarından biridir.

Metal Otomobil Lastiği Standı

Dolayısıyla; iyi teşhir edilen bir lastik mutlaka dikkat çekici olacak ve ürünün satışını pozitif katkıda bulunacaktır. Teşhirin imalatında metal konstrüksüyon ve tel malzeme beraber kullanılmıştır.

Metal Otomobil Lastiği Standı çeşitleri için bizimle iletişime geçin.

Lansman- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.