Site Rengi

Eczane Ürün Teşhir Standı

Min. 500 Adet
Eczane Ürün Teşhir Standı

Eczane Ürün Teşhir Standı, birçok kozmetik ürünlerin eczanelerde satışı yapılmaya başlamasıyla ürün teşhir standlarına olan ihtiyaç artmaktadır.

Eczaneler bir bireyin çocukluğundan beri en çok ziyaret ettiği genelde geleneksel kanala giren dükkanlardır.

İçerisinde başta ilaç olmak üzere kozmetikten kişisel bakıma birçok ürün grubunun yer aldığı bu satış kanallarında her bir ürün bir teşhir standı aracılığı ile sergilenmektedir.

Müşterilerin ilgisinin ürün üzerinde toplanmasını sağlayan bu standların çok farklı çeşitleri bulunmaktadır.

Eczane Standı, standart ürünler sayılabildikleri gibi, talep edildiğinde farklı ölçü, renk ve formlarda üretilebilmektedirler.

Bunun yanında, üretiminde çok farklı hammaddeler de kullanılmaktadır. Ahşap, metal, cam veya plastikten imal edilebilen eczane ürün standları, üzerinde yer alan ürünlere özel olarak da tasarlanıp üretilebilmektedirler.

Enjeksiyon Eczane Standı

Bu standlar, eczane ürünlerinin teşhir edilmesinde oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Örnek görselde raf düzeninde teşhir varken üst bölümde ambalajı nedeniyle diş fırçası ürünlerinin blister stand tekniği ile sergilendiğini görmekteyiz.

Eczane Ürün Teşhir Standı talepleriniz için, bizimle iletişime geçin.

Lansman- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.