Site Rengi

Ahşap Ruj Standı

Ahşap Ruj Standı

Ahşap Ruj Standı, birçok markaya ait olan birbirinden farklı ruj türlerini tanıtmaya sergilemeye yarayan stand türleridir.

Ahşap, doğal ve dekoratif görünümünden dolayı, ürünün teşhirde prestijli görünüm oranını arttıran bir malzemedir. Dış görünüş açısından çeşitli avantajları ve göze hoş gelir. Ahşap; dayanıklılık açısından da oldukça kullanım şekline bağlı olarak avantajlı bir üründür.

Çok fazla mobilize olmayan ve temas edilmeyen ahşap standlar, uzun süre sahada varlığını sürdürebilir. Sonuç ahşap ruj standı, hem kaliteli ve göze hoş gelen hem de dayanıklılığı ile insanları cezbeden bir ürün olacaktır.

Ahşap Ruj Standı

Kozmetik sektöründe, rujların sergilendiği yerin ilgi ve dikkat çekici olması rujlar üzerinde olan ilgiliyi daha da arttıracaktır. Göz zevkine hitap eden iki temel unsur bir araya gelerek bırakılan etkiyi arttırarak satın almaya yönelik subliminal mesaj oluşturacaktır. 

Diğer tüm ahşap stantlarda olduğu gibi ahşap ruj standında da, stantların boyutu, raf miktarı, raf sıklığı gibi durumlar fiyat aralıklarını belirleyecek ana unsurlardır.

Ahşap Ruj Standı fiyatları ve çeşitleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.