Site Rengi

Ahşap Lake Neonlu LED’li Oto Bakım Ürünleri Standı

Min 5 adet
Ahşap Lake Neonlu LED’li Oto Bakım Ürünleri Standı

Oto bakım ürünleri standı; araçların ilk günkü ihtişamını ve performansını korumasına yardımcı olan tüm oto bakım ürünlerini sergileyebilmek için ihtiyaç duyulan stand türüdür. Araç içi temizliği sağlayan ve kolaylaştıran tüm malzemelerin çok sayıda üreticisi vardır. Oto bakımı, ürün açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir ve bu sektörde birbiri ile rakip olan birçok üretici vardır. Ürünlerin teşhiri amacı ile kullanılan oto bakım ürünleri standının en sık kullanıldığı alanlar ise genelde oto tamirciler, yıkamacılar ve benzinliklerdir.

Ancak bu tarz standları kendi garajlarında ya da otomobilleri için özel olarak dizayn ettikleri alanlarda kullanmayı tercih eden otomobil tutkunlarının sayısı da oldukça fazladır. Oto bakım ürün standı, otomobil temizliğinde ve bakımında kullanılan malzemelerin bir arada durmasını sağlayarak yapılan işi kolaylaştırır. Aynı zamanda stand kullanımı en etkili ve karlı tanıtım yöntemlerinden biri olduğundan kaynaklı, bakım ürünleri üreticileri tarafından da sıklıkla tercih edilir.

Ahşap Lake Neonlu LED’li Oto Bakım Ürünleri Standı Kullanımı

Otomobiller ve onların bakımlarıyla ilgili olarak kullanılan malzeme sayısı ile doğru orantılı olarak oto bakım standlarına olan ilgi de artmakta. Oto tamirciler ve yıkamacılarda sıklıkla karşımıza çıkan standların üretim malzemeleri, tasarımları ve özellikleri büyük bir genişliğe sahip. KheironStand olarak  GD24 Markasına, Doğan Kavak Mekanik Garaj gibi noktalarda teşhiri için tasarladığımız Ahşap Lake Neonlu LED’li Oto Bakım Ürünleri Standı, hem işlevsel hem de estetik açıdan bir oto bakım standından beklenenin çok üzerinde görüntüye sahip.

Her malzemenin kendine has belirleyici özellikleri vardır. Stand üretiminde ve tasarımında ortaya çıkan sonuçtan maksimum verim ve memnuniyeti elde etmek için; kullanılacak olan malzemelerin özellikleri iyi bilinmelidir. Bazı kullanım alanları için plastik stand kullanımı uygun olurken bazı alanlar için metal ya da ahşap stand kullanımı daha doğru bir tercih olabilir.

Örnek vermek gerekirse;  Ahşap, doğal ve güven verici görüntüsünün yanı sıra modern ve şık görüntüyü de yansıttığından kaynaklı son yıllarda sıklıkla hemen her alanda tercih edilmektedir. Aynı zamanda hem dayanıklı olması hem de pek çok farklı alanda kullanıma uygun olması ile stand kullanıcıları tarafından oldukça verim sağlanacak bir malzemedir. Standlarda çoğunlukla kullanılan malzemeler tek çeşit olmasa da, ağırlıklı olarak kullanılan malzeme her açıdan standı en yüksek oranda etkileyen malzeme olacağından kaynaklı özenle seçilmelidir.

Kullanım Alanları

Oto bakım ürün standları genellikle karşımıza benzinlik, oto tamirciler ve yıkamacılar gibi alanlarda çıksa da geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bakım ürünleri üreticisi olan firmaların kendi markalarının ve ürünlerinin tanıtımlarını, reklamlarını yapmaları için fuar organizasyonlarında sıklıkla kullanılır.

Otomobil kullanımının her geçen gün yaygınlaştığı ve dolayısı ile bakım ürünlerinin de giderek arttığı bugünlerde, tüm üreticiler için kıyasıya bir rekabet ortamı bulunur. Fuar organizasyonları ile rekabet ortamına henüz atılan, uzun zamandır bilinen ya da bilinirliğini arttırmak isteyen tüm markalar kendilerini en iyi şekilde yansıtacak standı kullanmayı tercih etmektedir.

Aynı zamanda hem otomobil aşığı hem de lüks ve konfor aşığı kişilerin de sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Garaj, bahçe, galeri gibi alanlarda kullanılır. Bu sebeple görüntünün tatmin edici olması da oldukça büyük önem taşır. Özel tasarımlar her zaman çok daha fazla tercih edilmektedir.

Oto Bakım Ürün Standı Proje Değerlendirmesi

  • Doğan Kabak Mekanik Garaj için üretimini gerçekleştirdiğimiz neon led ışıklı, ahşaptan üretilen bu standımızı değerlendirecek olursak şunları aktarabiliriz:
  • Dayanıklılığı ve estetik görünümü ile tercih ettiğimiz ahşap kullanımı ve A plus lake işçiliği ile %100 memnuniyet içeren bir sonuç aldık.
  • Sıklıkla tercih edilmesinden kaynaklı alışılagelen keskin dış hatlardan kurtularak hem oval ve rahat hem de şık ve modern bir görünüm sağladık.
  • Standın sol-üst kısmına pleksiden ürettiğimiz canlı renkli, ledli, daire şeklinde tabelayı yerleştirerek dikkat çekiciliği ve güvenilir görünümü elde etmeyi başardık.
  • Stand üzerinde diğer tüm logolarda özel kesim folyo kullanımı sağlayarak standa en uygun malzemelerin kullanılmasına özen gösterdik.
  • Standın sağ kısmında bulunan şişe görselinde neon ışıklandırma kullandık. Bu sayede tasarımını yaptığımız standın her açıdan farklı ve estetik görünmesini başardık.

Oto bakım ürün standları ve kullanımı hakkında merak ettiğiniz her şey için Oto Bakım Ürünleri Standı Kullanımı başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.