Site Rengi

Ahşap Lake Bowmore Stand

Sadece Bowmore Markasına!
Ahşap Lake Bowmore Stand

Ahşap Lake Bowmore Stand; premium tasarım ve üretim yaptığımız bir stand ürünümüzdür. Son derece modern ve sıra dışı görünümü ile hem dikkat çekici hem de kendi kategorisinde üst düzey olmayı başarmıştır. Viski standı; barlarda, gece kulüplerinde, tekel bayilerde, free shop’larda, marketlerde kısacası alkol satışının olduğu mekanların neredeyse tümünde kullanılır. Bunun yanın sıra, viski severlerin buluştuğu viski tadım organizasyonlarında, eğlence mekanlarında, fuar organizasyonlarında ve hatta konser salonlarında dahi görmek mümkündür.

Viski, oldukça ağır içilen ama içmesi en keyifli olan alkol türüdür demek yanlış olmaz. Bu sebeple tüketimi fazla olduğundan, üretimi de oldukça yüksektir. Viskiler arasında en sevilenlerden olarak bilinen Bowmore, her geçen gün tüketimi artan alkollerden biridir. KheironStand olarak Bowmore için tasarladığımız özel Ahşap Lake Bowmore Stand incelemesine birlikte bakalım.

Bowmore Stand İncelemesi

  • Premium tasarım ve üretime sahip olan Bowmore Standında lake ahşap kullanımı sağlandı. Tasarım aşamasından üretimine ve tüm imalat süresi boyunca özel işçilik kullanarak tamamlandı.
  • Bowmore kalitesi ve asaletine yakışacağı düşünülen vanta black’e çok yakın olan ileri derece koyu siyah kullanıldı. Böylelikle hem kalıcı ve keskin hem de şık ve modern bir görünüm elde edildi.
  • Kaliteli baskı tekniklerimizi kullanarak transfer folyo baskı uygulaması sağladık. Yazı tipinden yazı rengine kadar tüm detaylarda Bowmore isminin karakterine uygun tercihler yapıldı.
  • Tamamında lake ahşap kullanımı sağladığımız standın taşıyıcı gövdesi “B” sembolünden oluşturuldu. Yatay, dikey, yuvarlak ve tüm kesimlerde ince işçilik çıkararak çok boyutlu görünümde hatasız iş yaptık.
  • Ahşap Lake Bowmore Stand’ın tüm tasarım ve üretim hakları markaya aittir.

Viski standı nasıl kullanılır ve viski standları ile ilgili tüm ayrıntılara ulaşmak için Viski Standı Kullanımı başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Ahşap Stand Özellikleri Nelerdir?

Ahşap malzeme kullanılarak üretimi sağlanan standlar, kolay monte edilebilmektedir. Aynı zamanda maliyeti ve sağlamlığı göz önünde bulundurulduğunda diğer standlara göre pozitif farklılıklar gösterilmektedir. Markaların ve firmaların isteklerine uygun olarak tasarlanıp, üretilebilmektedir. En, boy ve yükseklik istenilen şekilde dizayn edilerek amaca uygun bir tasarım sağlanır. Kullanıma uygun biçimde içerisine elektrik ve aydınlatma tesisatı kurulabilmektedir.

Stand Tasarımı Nasıl Yapılmalıdır?

  • Stand tasarımının nasıl olacağı konusu ile alakalı olarak marka ya da firmanın fikrinin en estetik ve sanatsal şekliyle sunulması oldukça önemlidir. Firmanın kuruluş niyeti, vizyon ve misyonları, kimliği, başlıca hedefleri, markanın oluşumunu sağlayan temel hareketleri, hedef kitlesi gibi faktörler üretilecek standın temelini oluşturmaktadır.
  • Seçimi yapılan malzemeler, tasarımın görüntüsü, tasarımın keskin ve belirsiz çizgi hatları, tasarımda tercih edilen boyama veya kaplama malzemeleri ana tema açısından değerlendirilmelidir.
  • Stand tasarımlarında çok büyük alanlar kullanılmalıdır gibi bir kalıp kullanmamak gereklidir. Yapının detaylarının nasıl ve ölçüde sunulduğu esas önemli olan noktalardandır. Alıcılara ya da hedef kitleye sunulmak istenen güven, rahatlık, caziplik, ferahlık ön plana çıkarılmalıdır. Gereksiz ve kalabalık gösteren detaylardan kaçınmak önemlidir. Mümkün olduğu kadar ayrıntısız ve soft temalar tercih edilmelidir.

Ahşap Standlarda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ahşap malzeme, dayanıklı ve sert bir yapıya sahiptir. Bu sebeple tasarım ve üretimlerinde istenen sonuca ulaşabilmek için detaylara önem verilmeli ve her adımın üzerinde dikkatlice durulmalıdır. Ahşap, zor kullanılabilen bir malzeme olmasına rağmen işini iyi yapan profesyonel bir ekip ile çalışıldığında harika sonuçlara ulaştırır.

Duruş ve görsellik açısından birçok stand tipiyle uyumludur. Ahşap, üzerine kaplama yapılarak kullanılabileceği gibi kaplamasız ve boyasız da kullanılabilir. Ahşap stand kullanımı sağlamak isteyenlerin standın hangi ürünü temsil edeceğine veya stand üzerine hangi ürünlerin yerleşeceğine dikkat etmeleri önem konusudur.

Ahşap standların ek kullanım alanlarına kısaca değinmek gerekirse bunların ufak çaplı mutfaklarda malzemeleri yerleştirme rafı, ofislerde malzeme ve dosya düzenleyicisi, reyonlarda ve vitrinlerde sunum aracı olduğunu söylemek mümkündür. Ahşap, pek çok alanda kullanılabilen bir malzemedir. Ahşap standları ön plana çıkaran bir diğer önemli özellikleri ise; tekerlekli, döner, katlanır, açılır-kapanır şekilde, kapaklı-kapaksız şekilde tasarlanabiliyor olmalarıdır.

Ahşap Stand Fiyatları ve Bowmore Stand Fiyatları

Standlar, özelliklerine göre birbirinden farklı fiyatlara sahiptir. Bir standın fiyatının belirlenmesinde; standda kullanılan ana malzeme, standın en ve boy ölçüleri, stand tasarımı, standın kullanılacağı alan, standın tamamlanma süreci gibi belli başlı faktörler rol oynamaktadır. Bu sebeple ahşap stand fiyatları ile ilgili net bilgi vermek doğru değildir.

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.