Site Rengi

Metal Ahşap Tel Kahve Sunum ve Satış Standı

Metal Ahşap Tel Kahve Sunum ve Satış Standı

Kahve standları ve kullanım alanları oldukça geniş bir yelpazede yer alır. Bu sebeple Metal Ahşap Tel Kahve Sunum ve Satış Standı nasıl kullanılır, nerelerde kullanılır ve tüm detayları bu yazımızda sizler için derledik. Kahve üretim ve tüketiminin yoğunluk durumu da ele alındığında piyasada çok büyük bir yer kapladığını söyleyebiliriz bu sebeple; kahve sunum ve satış standlarını birçok noktada görmek mümkün. Özellikle; fuarlar, süpermarketler, AVM’ler, oteller, organizasyonlar, toplantılar, mağazalar ve benzeri gibi alanlarda birbirinden farklı kahve standları karşımıza çıkar. İşte bu Metal Ahşap Tel Kahve Sunum ve Satış Standı bu maksatla tasarlanmıştır.

Kahve Sunum ve Satışı İçin Uygun Stand Malzemeleri

Kahve standı veya kiosk tercihi yapılırken öncelikli olarak ürünün kullanılacağı alanın bilinmesi önemlidir. Ardından hedef kitleye ve mevcut kitleye göre, ürünün en doğru ve verimli biçimde yansıtılması gözetilir. Bu esnada kahve standında kullanılacak olan malzemelerin nelerden oluştuğu belirleyici faktörlerden biridir. Ürüne aynı zamanda bir teşhir standı da diyebiliriz.

Ahşap kahve sunum ve satış standları doğallığı ve temizliği yansıttığından birçok marka tarafından tercih sebebidir. Ancak bununla beraber tam tersi modern ve gündelik hayatın parçası gibi görünen malzemelerin tercih edilme oranı da azımsanmayacak kadar fazladır. Çoğunlukla büyük ve zincir, kahve/kahve makinası satışı gerçekleştiren marka ve firmalar tarafından tercih edilir. İstenilen görüntü ya da hedef kitlenin tek bir toplulukla ya da kısıtlı seçeneklerle sınırlanmadığı tasarımlarda birden fazla malzemenin kullanımı da mümkün olabilmektedir. Özellikle son yıllarda daha sık tercih edilmeye başlayan belli başlı modeller ile hayal edilen görsele ulaşmak çok daha basit ve sağlam olmakta.

Neler Yaptık; Metal Ahşap Tel Kahve Sunum ve Satış Standı

Metal Ahşap Tel Kahve Sunum ve Satış Standı üretimi aşamasında neler yaptığımızdan kısaca bahsetmek gerekirse:

  • Yerden ve zamandan tasarruf ederken aynı zamanda kullanılabilirliği esas alan bir tasarım planı oluşturduk.
  • Estetik ve sağlamlığı birlikte yakalamak amacı ile çekmece ve kapaklarımızda ahşap kullanırken, özellikle tezgah kısmında metal kullanımı sağladık.
  • Sağ üst kısımda bulunan kapak kısmına dolap üzeri UV baskı yaparak kapağı kara tahta haline getirdik. Bu sayede ürünün kişiselleştirilebilmesini hedefledik.
  • UV baskılı kapak altına saklanmış olan LED aydınlatmalar ile kapağın hemen altında bulunan rafın loş aydınlatmasını sağladık. Ve yine aynı şekilde raf altında gizlenmiş olan LED aydınlatmalar ile aynısını tezgah üzeri için tasarladık.
  • Benzinliklerde sık karşılaştığımız standlardan biri olan kahve standımızın cam önü kullanımına uygun olması için arka kısmına da baskı uygulaması sağladık. Böylelikle stand üzerinde değerlendirilmeyen herhangi bir alan bırakmayarak kullanışlı bir hale gelmesini sağladık.
  • Standın alt orta raf kısmına çoklu priz yerleştirilerek kolay kullanışlılığı arttırdık.

Aşağıdan veya linkten proje videosunu izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.