Site Rengi

Ahşap Tel Askılı Kuruyemiş Standı

Min. 50 Adet
Ahşap Tel Askılı Kuruyemiş Standı

Kuruyemiş standı, günlük hayatta birbirinden farklı pek çok noktada karşılaştığımız satış ve reklam amacı ile kullanılan ürünlerin başında gelir. Üretiminde kullanılan materyalden üzerinde sergilenecek olan ürüne kadar her detay büyük önem taşır. Kuruyemiş standları, hem iç mekanda hem dış mekanda kullanıma uygun tasarlanabilen teşhir standlardandır. Ahşap tel askılı kuruyemiş standı, birçok farklı mekan ve konsept ile uyumlu olmasının yanında oldukça avantajlı kullanım deneyimi sunmaktadır.

Kuruyemiş, özellikle toplumumuzda herkes tarafından sıklıkla tüketilen yiyeceklerdendir. Arz-talep değerlendirmesine bakıldığında kuruyemiş üreticiliğinin ve satışının en yüksek olduğu ülkeler arasında ilk 5’te yer alıyoruz. Bu sebeple firmaların; tanıtım, pazarlama ve satış alanlarında öncelikli ihtiyaç duyduğu ürünlerden biri de kuruyemiş teşhir standları oluyor.

Kuruyemiş Teşhir Standı Nasıl Kullanılmalı?

Tanıtım, promosyon, satış ve reklam amaçlı kullanılan kuruyemiş teşhir standları için en önemli faktörlerden biri standın bulunacağı mekandır. Çoğunlukla marketler, benzinlikler, bakkallar ve kuruyemişle birlikte tüketilen alkolün satışının olduğu tekellerde kullanılır. Sıklıkla tel askılı kuruyemiş standı kullanımı tercih edilmektedir. Tel askılar, ürün teşhirinin en cezbedici şekilde yapılmasını ve satışların oldukça yüksek olmasını sağlamaktadır. Ön planda olan ve ulaşılabilirliği kolay olan ürünler her zaman tüketiciler tarafından satın alınmaya daha uygun olur.

Stand tasarım ve üretim aşamasında can alıcı olan noktalardan biri, tüketiciyi algılamak ve pazarlama esnasında nasıl bir yöntem uygulanacağını belirlemektir. Örnek vermek gerekirse; boyut olarak yüksek olan standlarda üst kısımlara yerleştirilen ürünler çok daha kaliteli ve çok daha ucuz olsa dahi satışı düşük olabilir. Bunun sebebi ise, tüketicilerin kuruyemiş gibi hazır ve hızlı tüketimi sağlanan gıdalarda hazır ve hızlı sunum beklemesi ihtiyacından kaynaklanır.

Ahşap Tel Askılı Kuruyemiş Standı

Ahşap Tel Askılı Kuruyemiş Standı

 

 

Ahşap Tel Askılı Kuruyemiş Standının Nasıl Avantajları Vardır?

Ahşap, dekoratif tasarımı ve sağlamlığı ile her zaman en güven veren ürün materyallerinden biridir. Kullanımının kolaylığı ve doğal görünümü alıcıda kaliteli ve güvenilir bir izlenim bırakır. Tel askılar ise yukarıda da anlattığımız gibi alım gücünü olumlu anlamda etkileyen yüksek bir efekte sahiptir. Ahşap tel askılı kuruyemiş standları, birbirinden farklı malzeme çeşitlerinin birleştiği ve kuruyemiş teşhiri için en uygun olan modellemeye sahip standlardır.

  • İç mekanda ve dış mekanda kullanıma uygundur.
  • Kurulumu ve taşınması kolaydır
  • Uzun süre kullanıma uygun şekilde tasarlanır
  • Sergilenecek ürün miktarına göre dizayn edilebilir
  • Estetik, şık ve kullanışlı görünümü ile dikkat çekicidir
  • F/p olarak istenilen hizmeti sunar
  • Ürün ağırlık skalası geniş olduğu için daha dayanıklıdır

Ahşap tel askılı stand kullanımında; farklı renk, ağırlık ve kalitelerde tel askı kullanımı sağlanabilir. Blister ve çubuklu olarak adlandırdığımız bu stand türleri, birçok farklı sektörde pek çok farklı ürünü sunmak için tercih edilir. Kuruyemiş ve jelibon gibi paketli gıdalardan, şarj kablosu ve kulaklık gibi ufak teknolojik aletlere ve hatta dudak kremi, tırnak makası gibi kişisel bakım ürünlerinin sunulmasında büyük rol oynamaktadır.

Kuruyemiş Teşhir Standları Hangi Amaçlar İçin Kullanılmalıdır?

Öncelikli olarak teşhir standları, piyasada bulunan hemen her firma tarafından yoğunlukla kullanılan ürünlerdir. Satışı kolaylaştırmanın yanı sıra, sabit reklam yapma ve dikkat çekme fırsatı sunmaktadır. Televizyon ve internet dünyasına verilen reklamlara oranla daha uygun fiyatlı ve daha uzun süre kalıcı olması sebebiyle birinci tercih sebebidir.

Kuruyemiş satışı gerçekleştiren firmalar tarafından sık rağbet gören bu teşhir standlarının pek çok kullanım yeri ve amacı bulunmaktadır.

Sektöre yeni giren ve bu pazarda bilinirliğini artırmak isteyen yeni markalar tarafından tercih edilerek özellikle tanıtım amaçlı fuar organizasyonlarında kullanılır. Yalnızca sektöre yeni giren firmaların değil, uzun zamandır sektöre hakim olan ve adını korumak isteyen firmalar tarafından da kuruyemiş teşhir standları tercih edilir.

Kuruyemiş satışı gerçekleştiren marketler, bakkallar, tekeller ve diğerlerine göre daha az karşılaşıyor olsak bile aktarlarda da kullanımı oldukça fazladır. Kuruyemiş teşhir standlarının satışı yapılan mekanlarda bulunmasının amacı; potansiyel alıcı olan herkesle direkt temas halinde olabilmesidir. Satışı yüksek oranda etkilemesinin yanında markanın bilinirliğini de artırmaktadır.

Ahşap Tel Askılı Kuruyemiş Standı, istenilen boyut ve ölçülerde üretilebilmektedir. Kuruyemiş standı çeşitleri ve kuruyemiş teşhir standları ile ilgili tüm yazılarımıza göz atmak için Kuruyemiş Teşhir Standı sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.