Site Rengi

Min. 100 Adet
Sac Mermer Standı

Sac Mermer Standı tasarımında öncelikli hedefimiz maksimum verim sağlayabileceğimiz bir stant tasarım gerçekleştirmekti. Kullandığımız malzemeler ve profesyonel planlamalar sayesinde bu hedefimize ulaşmış olduk. Sac mermer standı genellikle yapı malzemeleri mağazalarında, nalburlarda, büyük alışveriş merkezlerinde karşımıza çıkmaktadır. Kilogram cinsinden ağır olan ürünlerin sergilenmesini sağlayan bu stant tipleri tasarımında dikkat edilmesi gereken bizden fazla nokta bulunmaktadır. Üretiminde hangi malzemelerin kullanılacağı birçok farklı detay göz önünde bulundurularak seçilmelidir.
Sac mermer standı ve benzeri standların tasarımlarında hangi ürünün teşhir edileceği oldukça önemlidir. standda kullanılan malzemeler, standın dizaynı, boyut ve şekillerin tamamı buna göre ayarlanmaktadır. Sıklıkla ağır olan ürünlerin sergilendiği bu standlarda kaliteli ve dayanıklı malzeme kullanmak da oldukça önemlidir.

Ürün teşhir standları, gündelik hayatta pek çok farklı noktada karşımıza çıkan bir numaralı reklam aracıdır. Her ürünün teşhir edilebilmesi için istenen şekillerde tasarlanarak kullanılır. En ufak ürünlerin kasa önlerinde sergilenmesi için tasarlanan standlardan, Sac Mermer Standı gibi büyük ve ağır ürünlerin sergilenmesi için tasarlanan standlara kadar çok geniş bir yelpaze bulunmaktadır. Önemli olan tasarımın profesyonelliği ve kullanılan malzemelerin kalitesidir.

Sac Mermer Standı Proje İncelemesi

 • Sac mermer standı tasarımında yüksek verim elde etmeyi hedeflemiştik. Sergilenecek ürünlerin daha rahat görülebilmesi, fark edilebilmesi ve öne çıkabilmesi için siyah rengi tercih ettik. Böylelikle hemen her alanda ve hemen her ürünle uyumlu bir tasarım salladık.
 • Teşhir edilecek ürünler mermer ve fayans gibi ürünleri olduğundan kaynaklı tasarımda metal malzemenin dayanıklılığını ve sağlandığını tercih ettik.
 • Ağırlık ve büyüklük olarak alışılagelmiş ürün stantların dan çok daha nitelikli bir tasarım sağlama şansımız oldu.
 • Standın ön üst cephesine yer alan logo alınlığıyla sergilenecek ürünlerin ait olduğu marka ya da firma net olarak gösterildi. Gerek mağaza içinde gerek dükkanın içinde kolaylıkla fark edilebilir ve dikkat çekilebilir bir logo alanı kullanıldı.
 • Sac mermer standı ayakları tekerleklidir. Bu sayede kullanılan alan içerisinde rahatça taşınabilmektedir.
 • Sıklıkla duvar önü kullanımlarında görülen bu stand modeli orta stand olarak kullanılabilme özelliğine sahiptir.
 • Mermer, fayans, taş gibi ağır olan çok sayıda ürün çeşidinin sergilenmesinde büyük kolaylık ve avantaj sağlamaktadır.
 • Kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarım sayesinde çok uzun yıllar boyunca kullanma imkanı sağlar. Emsallerine göre daha az maliyetle daha yüksek verim sağlayan bir üründür
 • Fiyat performans açısından değerlendirdiğinizde uzun ömürlü kullanım kolay taşınabilirlik ve sağladığı avantajlarla ideal bir üründür.
 • Sac mermer standı hem iç mekanında hem de dış mekanda rahatlıkla kullanılabilmektedir
  Mermer, fayans, taş gibi ürünleri sergileyen stantlar tasarlanırken sağlamlık ve dayanıklılığa ekstra dikkat etmek gerekmektedir. Sac kalınlığı yeterli olmalı ve dayanıklılığı test edilmelidir.
 • Bu stand tiplerinde sergilenecek ürünler büyük olduğundan kaynaklı her ürünün rahat görülebilir olmasına imkan sağlamaya dikkat etmek önemlidir. Stant üzerinde tüm ürünler potansiyel alıcılar tarafından rahatlıkla görülebilmelidir
 • Ürün üstten cephesinde bulunan alınlık logo için pleksi levha üzere folyo baskı tekniği uygulanabilmektedir
 • Ürün siparişleri minimum 100 adet ile sınırlıdır

Ürün Teşhir Standlarında Malzeme Seçimi Nasıl Yapılır?

Ürün teşhir standları, günlük hayatta pek çok noktada karşımıza çıkar. Bakkal, süpermarket, eczane, benzin istasyonu, alışveriş merkezi, kozmetik mağazası nalbur, kırtasiye, fuar organizasyonu ve benzeri alanlarda neredeyse sergilenen bütün ürünler stantlarda yer alır. Marka ve firmalar için ürün teşhir standı kullanmak hem az maliyetle büyük getiri sağlayan bir reklam aracı kullanmak hem de satışları arttırmak için çalışmalar yapmak demektir. Ürün teşhir standı pek çok marka ve firma için oldukça önemli ve sık tercih edilen bir araçtır. Ürün teşhir standları tasarımı markanın uzun ve kısa vadede edeceği kazanımlar üzerinde büyük rol oynamaktadır. Profesyonelce tasarlanmış olan stantlar satışları ve akılda kalıcılığı arttırarak markanın firmanın ya da ürünün büyümesine olanak sağlar.

Ürün teşhir standında tasarım aşamasındayken belirlenecek olan malzemelerin tüm bilgiler göz önünde bulundurularak belirlenmesi gerekmektedir.  Standın hangi ürünü sergileyeceği, nerede sergileyeceği, markanın vizyonu, hitap ettiği kitle gibi unsurlar malzeme tercihinde etken rol oynamaktadır. Sac Mermer Standı tasarımında olduğu gibi, ürünler ile uyum sağlayan ve ürünleri taşıyabilecek malzemeler tercih edilmelidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.