Site Rengi

Tüyapta Modüler Octanorm Standı

Tüyapta Modüler Octanorm Standı

Tüyapta Modüler Octanorm Standı, Port-Bag için tasarımını gerçekleştirdiğimiz bir standdır. Modüler sistemin her türlü avantajından faydalandığımız bu stand tasarımında müşterinin isteği üzerine aynı gün tasarım ve imalat sürecini tamamladık. Hızlı bir tasarım ve üretim aşamasına sahip olan bu standın başarılı olmasının ilk sebebi tasarımın ve üretimde kullanılan malzemelerin kalitesidir. Profesyonel bir dizayna ve usta üretime sahip olan standların, normalinden çok daha hızlı bir süre içerisinde üst düzey kullanım ve görünüme sahip olmaları mümkündür.

Parçalardan oluşan modül anlamına gelen ve parçaların birleştirilmesiyle bir bütün elde edilmesini sağlayan modüler sistemler, özellikle fuar ve seminer gibi etkinliklerde pek çok farklı avantajı bünyesinde barındırır. Taşıma ve kolay kurulum özellikleri ile kullanıcıya birçok açıdan rahatlık sağladığı gibi organizasyon alanında da dikkat çeken, şık bir form elde edilmesini sağlar. Tüyapta Modüler Octanorm Standı tasarımı 23 – 26 Mart 2022 tarihinde Hardware Eurasia Fuarı’nda sergilenecektir. Alüminyum ve suntadan oluşan, organizasyon ve etkinliklerde en yaygın olarak kullanılan modeller arasında yer alan bir tasarımdır. Zaman zaman standart (paket) stand olarak da adlandırılmaktadır.

Bu gibi standların kullanımında ve tasarımında dikkat edilmesi gereken birden nokta bulunmaktadır. Modüler sistemler, kullanılan malzeme yapılan tasarım sayesinde büyük ve önemli etkinliklerin vazgeçilmez parçalarından biridir. Standın modeli ve duruşu, fuar ziyaretçilerinin firma hakkında birçok görüşe sahip olmasını sağlar. Bu sebepe bu gibi etkinliklerde yer almadan önce başarılı bir stand tasarımı gerçekleştirmek hem uzun hem kısa vadede pek çok fayda sağlayacaktır. Tüyapta Modüler Octanorm Standı tasarımını gerçekleştirirken neler yaptık, tasarıma ve üretime dair tüm detayları Proje İncelemesi başlığında görebilirsiniz.

Tüyapta Modüler Octanorm Standı Proje İncelemesi

 • Tüyapta Modüler Octanorm Standı tasarımı Port-Bag için tasarladığımız bir standdı. Bu tasarıma başlamadan önce firmayı en iyi şekilde temsil etme hedefimizle birlikte bulunan kısıtlı bir zamanımız vardı. Hardware Eurasia Fuarı, Tüyap Kongre Merkezi ve daha pek çok alanda sergilenmek üzere üreteceğimiz bu stand modeli için modüler sistemlerden faydalanarak octanorm stand modeli elde ettik. Böylelikle kullanıcıya kolay kurulum ve eksta zaman imkanı sunarken, kalite şıklıkta istediğimiz duruşu yakalayabilme şansımız oldu.
 • Global fuarlarda da sıklıkla tercih edilen ve hemen her firma ve marka için uygun olduğunu bildiğimiz beyaz ana renk üzerinde yoğunlaşarak birçok avantaj sağladık. Hem standın sergileneceği alanla genel uyum ve imaja fayda sağladık hem de stand içi dizaynın daha soft ve temiz olmasını sağladık.
 • Beyaz ana rengini kullandığımız standda dikkat çekiciliği firmanın hali hazırda temsili renk ve logoları ile sağlayarak bütüncül bir görünüm elde ettik.
 • Karşılama bankosunu sütunlar ile birleştirerek markanın imajını destekledik. Bu sayede aynı sektörden ya da farklı sektörden standların da bulunduğu alanda alışılagelmiş octanorm stand tiplerinin dışına çıktık.
 • Tüyapta Modüler Octanorm Standı tasarımında fuar ziyaretçilerinin stand içerisinde konforlu ve rahat bir şekilde zaman geçirebileceği ortamı yaratmak bizler ve firma için oldukça önemliydi. Bu sebeple stand içi dekorasyonda ferahlığı sağlarken misafirler için de oturma alanlarını çoğalttık.
 • Stant içerisinde dörder sandalyeden oluşan toplam üç adet cam masa bulunmaktadır.
 • Tüyapta Modüler Octanorm Standı tasarımında, merkez duvar önü raf kullanımı gerçekleştirdik. Raf malzemesi cam malzeme kullanarak şıklığı arttırdık. Buna ek olarak; cam vitrin içi ışıklandırma sağlayarak organizasyon alanında günün her saati dikkat çekiciliği sağlamış bulunduk.
 • Standın tamamında çok sayıda ürünün rahat bir şekilde sergilenebilmesine olanak sağlayacak alanlar yarattık. Stand genel aydınlatmasını ortam ile uyumlu ve profesyonel bir elektrik işçiliği ile gerçekleştirerek tamamladık. Böylelikle alanda bulunan tüm misafirler için uzunca vakit geçirmeyi sağlayacak koşullar yarattık.
 • Merkez duvar üzerine markaya ait olan ürünlerin görsellerini yerleştirdik. Her cepheden rahatlıkla görülebilen bu alanlarda görsel iletişim araçlarına da yer vererek markanın bütünlüğüne destek sağlamış  olduk.
 • Logo ve görsel alanlarda dijital baskı yöntemi kullanarak son derece modern ve pürüssüz bir görünümü standa kazandırdık.
 • Tüyapta Modüler Octanorm Standı, fiyat- performans açısından değerlendirildiğinde de birçok avantaj barındıran ekonomik bir standdır. Farklı alanlarda farklı etkinliklerde kullanıma uygun olması ve dayanıklı malzemelerle profesyonel bir şekilde üretilmesi sayesinde keyifli ve kolay kullanım fırsatı sunmaktadır.
 • Tüm octanorm stand modellerimizi görmek için Octanorm Stand sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.