Site Rengi

Light Boxlı Farmasera Kongre Standı

Light Boxlı Farmasera Kongre Standı

Light Boxlı Farmasera Kongre Standı, 2. Mezoterapi Kongresi‘nde sergilenmek üzere Farmasera firması için tasarladığımız bir stant tasarımıdır. Yalnızca kongrelerde değil, pek çok farklı alan ve ortamda neredeyse ihtiyaçlarının tamamını gidermeye yönelik tasarlanmış premium bir stanttır.  Wyndham Grand Hotel, Levent- İstanbul’da gerçekleşecek olan kongrede ilk hedefimiz firmayı en etkili, dikkat çekici ve şık bir şekilde temsil edecek standı tasarlamaktı. Gerek tercih ettiğimiz stand tipi gerek kullandığımız malzemeler gerek ise profesyonel tasarım açısından hedefimize ulaştığımız, alışılagelmiş stant modellerinin dışına çıkan bir stant elde etmeyi başardık.

Ürün teşhir standları pek çok marka ve firma için günümüzde kullanılan bir numaralı reklam araçlarından biridir. Fuar standı, kongre standı, sempozyum standı gibi birbirinden farklı alanlarda kullanılmak üzere tasarlanan teşhir araçları birçok konuda büyük avantaj sağlar.

Hem sektöre yeni katılan firmalar için hem de sektörde yerini korumak isteyen firmalar için her zaman kaliteli ve şık bir duruş sergileme imkanı sunar. Aynı zamanda firmanın vizyonunu hayata geçirebilecek ve hem tasarımda hem de üretimde profesyonel çalışmalar sağlayabilecek tasarımlar, özellikle uzun vadede pek çok olumlu geri dönüşe kapı açar.

2. Mezoterapi kongresinde sergilenmek üzere tasarladığımız Light Boxlı Farmasera Kongre Standı küçük detayların üzerinde durarak  kişiselleştirilmiş, özelleştirilmiş ve verimi yüksek bir standdır. Kongre ve fuar organizasyonlarında bilgi alışverişi ve karşılıklı iletişim oldukça yüksektir. Sözlü iletişimin yanı sıra görsel iletişim, tanıtım ve broşür gibi araçları kullanarak her bakımdan aktif ve keyifli bir deneyim sunmak, firmaların her zaman yararına olur. Bu tasarımımızda görsel iletişim araçlarının stant içerisinde en uygun ve dikkat çekici noktalara yerleştirilmesini sağladık. Böylelikle daha akılda kalıcı olmayı ve maksimum dikkat çekiciliği hedefledik. Light Boxlı Farmasera Kongre Standı tasarımında neler yaptık, hangi aşamalara dikkat ettik Proje İncelemesi başlığında görebilirsiniz.

Light Boxlı Farmasera Kongre Standı Proje İncelemesi

 • Görmeye alışık olduğumuz kongre standlarının dışına çıkarak kaliteli ve farklı bir stant etme hedefimiz vardı. Bu sebeple Light Boxlı Farmasera Kongre Standı tasarımında vinil ahşap karkas arkasına uyguladığımız LED ışıklandırmalar ile bir light box oluşturduk. Böylece görsel arkası aydınlatma yaparak algıyı oraya yöneltmeyi başarıbildik.
 • Standın ön cephesine yerleştirilen görsel ile Farmasera isminin her cepheden görülebilirliğini arttırdık. Standın tamamınıda sağlanan bütüncül görünüm ile ışık ve dikkat çekici bir dizaynı elde ettik.
 • Stant ana rengi olarak beyaz kullanımı tercih ederek Farmasera markasının halihazırda bulunduğu sektörüne de maksimum uyum sağlamasını hedefledik.
 • Şık, temiz ve estetik bir görünüm kazandıran beyaz rengini, Farmasera firmasına ait olan logo ve görseller ile hareketlendirerek uyumlu ve rahat bir stant görünümü kazandık.
 • Stand karşılama bankosunu da yine LED ışıklarla aydınlatarak banko içerisinde Farmasera isminin daha ön plana çıkmasını sağladık.
 • Aynı zamanda stand içerisinde kullandığımız aydınlatma ve ışıklandırmalar sayesinde bulunduğu ortam fark etmeksizin günün her saatinde aktif ve daha dikkat çekici bir kongre standı elde ettik.
 • Kongre alanında daha rahat ve konforlu bir deneyim hizmeti sunabilmek adına içerisine yerleştirdiğimiz üç adet sandalye ve bi adet cam masadan oluşan takım bulunmaktadır.
 • Light Boxlı Farmasera Kongre Standı tasarımında stand zemini yükseltili olup alandan bağımsızlığını net bir şekilde göstermektedir.
 • Özelleştirme uyguladığımız bu stant tasarımı emsallerine göre oldukça uygun fiyatlı ve ekonomiktir.
 • Fiyat performans açısından değerlendirilme yapıldığında kullanılan malzemelerin kalitesi, tasarımın profesyonelliği ile birlikte kongre, fuar, seminer, toplantı ve benzeri alanlarda kullanımı ideal olan stand tiplerindendir
 • Standın nakliye kurulum ve sökme işlemleri oldukça kolaydır. Böylelikle kullanıcısının hem zamandan hem de efordan ekstra tasarruf etmesini sağlar.
 • Standda uygulanan elektrik işçiliği profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmiştir.

Kongre Standı Kullanmak Ne  İşe Yarar?

Light Boxlı Farmasera Kongre Standı gibi belirlenen alanlarda kullanılmak üzere tasarlanan pek çok stand bulunur. Bu stantların kurulmasıyla firma ya da markalar hem kendilerine hem de ürünlerini tanıtarak ziyaretçilere bilgi verirler. Kongre standları ulusal ya da uluslararası olabilir bu sebeple ürün tanıtımları da bu yönde etkili olur. Ürünlerin ve markaların kendini en profesyonel şekilde teşhir edebildiği kongre stantları, alanında uzman ekipler tarafından tasarlanmalı ve imal edilmelidir. Yüksek dikkat çekiciliğe sahip kaliteli kongre standları gelen misafirler üzerinde merak uyandırır, ilgi çeker ve akılda kalıcılığını arttırır. Tüm kongre standı modellerimizi görmek için Kongre Standları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.