Site Rengi

Farmasera Estetik Kongresi Standı

Farmasera Estetik Kongresi Standı

Farmasera Estetik Kongresi Standı tasarımı Farmasera için özel olarak tasarladığımız bir çalışmadır. Kongre standı kategorisinde yer alan ve 5. Ulusal Medikal Estetik ve Kurslar Kongresi ve tüm estetik kongresi organizasyonlarında profesyonel kullanıma uygundur. 08-11 Aralık 2022 Titanic Deluxe Otel ANTALYA’da sergilenen fuar standı, 12m2 ahşap stand olarak geçmektedir. Farmasera için özelleştirdiğimiz bu stand modelini; fuar organizasyonları, kongreler, PR çalışmaları, toplantılar ve pek çok etkinlikte kullanabilirsiniz. Medikal Estetik Kongresi gibi alanlarda sıklıkla karşımıza çıkan bu standlar, birçok bakımdan avantaja sahiptir.

Fuar standları, kongre standları ve tüm ürün teşhir standları; markaları tanıtmak için sıklıkla tercih edilmektedir. Bir markanın ya da firmanın sektördeki yerini, vizyonunu ve hedef kitlesini kullandığı standa göre tahmin etmek mümkündür. Ürün standları, marka ve firmaları sahada temsil eden bir numaralı reklam araçlarıdır. Bu sebeple kullanılacak ürün teşhir standının her açıdan profesyonel olması oldukça önemlidir. Farmasera Estetik Kongresi Standı tasarımında neler yaptık, hangi aşamalara dikkat ettik Proje İncelemesi başlığında görebilirsiniz.

Farmasera Estetik Kongresi Standı Proje İncelemesi

 • Müşteri sadakatinin en güzel örneklerinden olan Farmesera için tasarladığımız bu stand tasarımında öncellikli hedefimiz özelleştirilmiş tasarım ve yüksek verim elde etme performansıydı. Kullandığımız kaliteli ve dayanıklı ahşap malzemelerle bu hedefimize ulaştık.
 • Tasarımını gerçekleştirirken hedeflerimizden biri; sıkıcılık ve sıradanlıktan uzak durarak kaliteyi yansıtmaktı. Ana malzeme tercihimizi ahşaptan yana kullandık ve hem kaliteyi hem de görünümün şıklığını yükselttik. 12m2 Suntalam Stand tasarımında premium bir görünüm elde ettik.
 • Kongre standı tasarımlarının vazgeçilmez parçası olan karşılama bankosunu en etkin şekilde kullandık. Işık detayları ile hareketlendirdiğimiz karşılama bankosunu her cepheden görünür kılarak maksimum verimi elde ettik.
 • Şık ve sade bir görünüm kazandırma hedefimize yönelik olarak hareket ettik. Beyaz ana rengin hakim olduğu stand üzerinde markanın halihazırda temsili renklerini kullandık. Şık, hareketli fakat canlı bir tasarım ortaya çıkardık.
 • Stand üzerine uyguladığımız tüm ayrıntılar, maksimum konfor ve rahat bir kullanım alanı amcına uygundur. Nakliye, kurulum ve sökme işlemleri son derece rahattır. Bu sayede kullanıcıya hem zamandan hem de efordan tasarruf sağlar.
 • Farmasera Estetik Kongresi Standı tasarımında özgünlük ön plana çıkmıştır. Bu gibi tasarımlarda genellikle zemin yükseltisi tercih etmekteyiz fakat bu stand tasarımında zeminde düz bir görünüm hedefledik. Böylece alandan bağımsız değil de, alan ile uyumlu ve bütüncül bir görünüm kazandık.
 • Özelleştirme uyguladığımız bu stant tasarımı emsallerine göre oldukça uygun fiyatlı ve ekonomiktir.
 • Turuncu rengiyle hareket kazandırdığımız arka plan üzerine 80 inç LED TV yerleştirdik. Görsel arkası LED uygulama ile dikkat çekiciliği ve akılda kalıcılığı arttırdık.
 • Logo ve görsel alanlarda dijital baskı yöntemi kullandık. Son derece modern ve pürüzsüz görünümü standa kazandırdık.
 • Stand içerisinde toplam üçer sandalyeye sahip iki adet cam masa bulunmaktadır. Kongre ziyaretçilerinin rahatlıkla vakit geçireceği bir alan yaratılmıştır.
 • Aydınlatmaları ziyaretçileri yormayacak ve kongre standını ön plana çıkaracak şekilde ayarlayarak ortamın daha hafif bir hissiyat yaratmasını sağladık.
 • 12m2 olan kullanım alanımızı maksimum verim elde edecek şekilde kullandık. 
 • Kongre standları genellikle iki cephenin ya da tek cephenin kapalı olduğu standlar görmeye alışığız. Farmasera Estetik Kongresi Standı tasarımında alıştığımız görünümlerin dışına çıktık. Tasarımda yalnızca ana duvar kullanımı sağladık. Böylece her cepheden odak noktası olma hedefimizi gerçekleştirdik.
 • Ana duvar üzeri yerleştirdiğimiz logo ile marka ismini ön plana taşıdık.

Kongre Standı Tasarımı

Farmasera Estetik Kongresi Standı özenle tasarlanan tüm kongre stantlarında olduğu gibi kendine has özellikleri vardır. Herhangi bir ürün teşhir standı üretimi gerçekleştirilirken merkez noktaya koyarak esas alınması gereken ayrıntılar bulunur. Bir standı kaliteli ve dikkat çekici yapan ayrıntılar, marka ve firmanın vizyonu ve kimliği ile bir uyum yakalamayı başarabilirse esas hedefine ulaşabilmiş olur. Kongre standı, fuar standı, tanıtım standı gibi markaları direkt olarak temsil edecek ve profillerini yansıtacak reklam araçlarının kullanımında önem taşıyan noktalar her iki taraf için de belirlenmiş olmalıdır. Gerek kongre standı tasarımcısı gerek marka, hedeflenen doğrultuda istenilen tasarımı ortaya koyma amacı taşımalıdır.

Bu noktada hem marka hem de stand tasarımcısı ve üreticisi için en büyük avantaj daha önce benzer işler yapmış olmaktır.  Farmasera Estetik Kongresi Standı tasarımını gerçekleştirirken KheironStand olarak uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikiminin yanı sıra, daha önceden birlikte çalıştığımız bir markayla çalışmak bizim için büyük bir avantaj sağladı. Birbirini tanıyan müşteri ve üreticiler arasında gerçekleşen ekip çalışmaları müşteri memnuniyeti ve müşteri mutluluğu sağlarken aynı zamanda üretici firmalar için de keyifli projelerde yer alarak gelişme fırsatı sağlamakta.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.