Site Rengi

Örümcek Stand Fiyatları

02.03.2020
3.693
Örümcek Stand Fiyatları

Örümcek Stand çeşitleri nelerdir? Örümcek Stand ücretleri ne kadar?

Standlar daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi çok çeşitleri olan ekipmanlardır. Çeşitleri bir çok parametreye bağlı olduğu gibi kullanım amacına da bağlıdır.

Sadece satış odaklı değil, her türlü ortam yada organizasyonda tanıtım ve reklam amaçlı kullanılacağı zaman daha çeşitli standlar tercih edilebilir. Genellikle tanıtımlarda dikkat çekmek ve ziyaretçilerin aklında yer edinmek amaçlanır.

Potansiyel müşterinin aklında yer edinmek için ise bu stand çeşitlerinden daha uygun bir ekipman neredeyse yoktur.

Örümcek stand; alüminyum profillerden üretilmiş modüler kurulumu kolay ve taşınabilir, görsel açıdan üst düzey bir stand çözümüdür. Hafif ve ekonomik bir ürün olan bu stand, neredeyse bütün tanıtım ve organizasyon etkinliklerinde kullanılır.

Ön cepheden ilgili reklam materyali vurgulu bir şekilde gözükür. Arkası açıksa arka, değilse iç alüminyum çıtaları ile kurulur ve bu alüminyum çıtalar stand kurulduğunda örümcek ağı şekline benzetildiği için bu isimle anılmaktadır.

Örümcek Stand, fuarlar, kongreler, çeşitli organizasyonlar, marketler, sinemalar, sergiler gibi bir çok mekan için özellikle talep edilen şık ve estetik çözümlerdir.

Stand firmalarının çoğunun çözüm ürettiği stand türlerinden biri de örümcek standlardır. Ayrıca bazı reklam firmaları da bu konuda destek verebilirler.

Örümcek Standların fiyat aralığı oldukça geniştir. Ancak tanıtım yapmakta kullanılabilecek, kapladığı alan ve fiyat anlamında en uygun çözümler olmaktadır. Backdrop fiyat dendiğinde de, akla gelebilecek ilk çözümlerden birisi yine bu tip modüler çözümlerdir. Ön banko kullanılmadığı takdirde iyi bir backdrop çözümüdür.

Örümcek Stand Çeşitleri

Örümcek standları, montajının ve nakliyesinin kolay olması, çok yer kaplamaması en önemli avantajlarıdır. İstenilen ölçülerde üretilebilen örümcek standların genellikle yuvarlak hatlı ve hoş görünümü vardır.

Örümcek standlar, zaman zaman düz bir platform şeklinde de olabilirler ancak genellikle bir eğriyi andıran şekillerde üretilir ve kullanılır. Çoğu tanıtım yada organizasyonda örümcek standların önüne bir karşılama bankosu yada tanıtım standı koyularak örümcek standına dikkat çekilir.

Örümcek Stand Hakkında Her Şey

Örümcek Standların Fiyatları

Diğer stand türlerinde olduğu gibi örümcek standların fiyatları da tasarıma, kullanılan malzemeye ve ölçülere göre farklılıklar gösterir. Bu nedenle, her örümcek stand türünün fiyatı farklıdır. Farklı ölçülerde, değişik tasarımlarda ve her bütçeye uygun seçenekler mevcuttur.

Standın şeklinin fiyata etkisi yok denecek kadar azdır. Ancak ürün boyutları ve baskı maliyetleri fiyatın belirlenmesinde en önemli rolü üstlenir.

Lansman- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Fuar Standı Çeşitleri Nelerdir? 

Fuar standı çeşitleri oldukça geniş bir yelpazede yer alan bir konu başlığıdır. Uluslararası ve yerel fuar organizasyonları göz önünde bulundurulduğunda fuar standı kategorisinde çok sayıda seçeneğin bulunduğunu söyleyebiliriz. Türkiye’nin ve Dünya’nın hemen her yerinde belli tarihlerde fuar organizasyonları düzenlenir. Fuar organizasyonlarının amacı; ziyaretçilerin ürün ve hizmetler hakkında etkin bilgi edinimini sağlamak, marka ve firmaların imajına katkı sağlamaktır. Ancak daha geniş anlamda değerlendirecek olursak; fuar organizasyonları bir ülkeye ya da bir kente doğal bir rekreasyon kazandırmak ve kalkınmasına destek olmak da diyebiliriz.

Bu sebeple fuar organizasyonlarının düzenlenme biçimi ve fuar alanına ait olan tüm ekipmanların özenle dizayn edilmiş olması büyük önem taşır. Fuar standı çeşitleri, fuar organizasyonu katılımcılarının bu alanda elde etmek istediği hedefe göre zaman içinde şekillenmiş ve gelişmiştir. Uzun yıllardan beri firmaların kendi kimliklerini en iyi yansıttıkları araç olan fuar standları, zaman içerisinde taleplere göre çeşitllenmiş ve günümüzdeki geniş yelpazesinde yer almıştır.

Fuar stand çeşitleri dediğimiz zaman aklımıza dört ana kategori gelmektedir. Bunlar:

a. Ahşap fuar standları

b. Modüler fuar standları

c. Maxima fuar standları

d. Kongre standları

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.