Site Rengi

Cips Stand Kullanımı

Min. 4.000 Adet
Cips Stand Kullanımı

Cips Stand kullanım alanları, Cips Stand  ücretleri ve ölçüleri nelerdir?

Cips, bakkallarda, marketlerde, tekel bayiilerinde, benzinliklerde, sinemaların yiyecek içecek satışı yapılan büfelerinde, yol üstü büfelerde ve daha bir çok noktada satışı olan, özellikle eğlenceli anlar için tüketilen, bir keyif gıdasıdır. Satış sirkülasyonu çok fazla olan bu ürünlerin teşhiri de, rakiplerinden öne çıkması adına önemlidir. Bu sebeple plastik enjeksiyon, vakum thermoform şekilleme tekniği, metal-tel, karton ve örnek tasarımda olduğu gibi oluklu ppden Cips Stand üretmek mümkündür. Burada malzeme seçimini belirleyecek olan çevresel koşullardır.

Cips standı satılık olarak, ürün portföyümüzde perakende satış olarak yer almamaktadır. Markaların verdiği brief doğrultusunda, önceden malzeme seçimi adet ve bütçeye göre seçilerek karar verilerek, projelendirilir ve üretimine karar verilir. Oluklu PP Stand seçimi, penetrasyonu çok yüksek olan FMCG sektörü açısından, oldukça isabetli bir karardır. 

PP yani Polipropilen levha perolün damıtılması yolu ile kimyasal işlemlerden bir kaç defa geçirilerek oluşturulan bir hammaddedir. Bu şekilde üretilen bir malzemenin uygun maliyetli ve dayanıklı olması elbette kaçınılmaz olacaktır. Bu da yüksek satış potansiyeli olan ürünlerde önemli bir pazarlama bütçesi avantajı yaratmaktadır. Ürün teşhiri FMCG sektöründeki teşhirinde yüksek baskı alanları ile sahadaki yerlerimi almaktadır. Dolayısıyla; bir marka bunu kesinlikle tercih edecektir.

Cips standı fiyatları talepleriniz için bizimle, iletişime geçebilir ve fiyat teklifi isteyebilir, aşağıdaki eğlenceli videoyu izleyebilirsiniz.

Konferans- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.