Site Rengi

Dekoratif İçki Standı

Dekoratif İçki Standı

Dekoratif İçki Standı, bulunduğu mekana şık bir görsel oluşturmanın dışında, bar, restoran, otel ve benzeri yerlerde tamamlayıcı dekoratif bir stand türüdür.

İçki Standının daha çok mekanlardaki dikkat çekme algısını ürüne yönelten bu standlar, oldukça sık tercih edilmektedir. İçki içmek bir kültürdür ve tek bir şekilde düşünülmemelidir.

Tekila farklı, rakı farklı, absent farklı, jagermaster farklı, bira bile kendi içinde 50 farklı şekilde içilebilmektedir. Bu da demektir ki; içki teşhirde özel kılındığı gibi serviste de özel kılınmalıdır.

Pazarlama ve satış içerisinde bir çok dinamiği kendi içinde barındıran ve bu unsurların doğru kullanılmasını gerektiren unsurlarla doludur. Bu tarz bir ürün teşhir standında, marka birden fazla ürününü sergileyebilir.

Dekoratif İçki Standı, mekanlarda ışıklı, ışıksız, ahşap, akrilik, metal veya bambaşka malzemelerden oluşturulabilir. Örnek görselide ise ağırlıklı metal, ahşap ve cam kullanılmıştır.

Konumu ise bar üstünde, duvarda veya ayaklı bir halde herhangi bir köşede bulunabilmektedir. Yine stand küçük veya devasa büyüklükte olabilir.

Burada asıl amaç rsgenel konseptine ters düşmeden, algıyı içkinin markasına yöneltmektir. Yani teşhir unsuru bütün mimari ile uyumlu olup, tek başına da fark edilebilir olmalıdır.

Tüm içki standı talepleriniz için, 0 (850) 473 1373’ü arayın.

Dekoratif İçki Standı

Konferans- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve Pr çalışmaları, tanıtım etknlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.