Site Rengi

Metal Çikolata Standı

Metal Çikolata Standı

Metal Çikolata Standı , birbirinden fazla marka ve birbirinden çok kategoride bulunan çikolat ürünlerinin tanıtımı sergilenmesi ve satış oranlarının arttırılmasına yönelik tasarlanan stand türleridir.

Bilimsel araştırmalara göre serotonin içeren çikolata, vücutta endorfin hormonu salgılanmasını sağlayarak, mutluluk verdiği ve doğal bir antidepresan olduğu kabul edilmektedir.

Her yaştan insan çikolatayı çok sever ve sevmeyenle karşılaşmak gerçekten çok zordur. Böyle sevilen bir ürününde tüm FMCG pazarında, en çok satılan ürünlerden biri olmasını doğal bir şekilde sağlamaktadır.

Bu noktada da markalar, ürünlerin özellikle retail kanalında, öne çıkması için çeşitli teşhirler denerler.

Bu ürünün en çok sergilendiği teşhirlerden biri de “Metal Çikolata Standı” dır. Metal Stand örnek görseldeki gibi ayaklı, asalak, tezgahüstü veya başka bir formda olabilir.

Bu stand, metal teşhirlerde en önemli konulardan biri de; metalin kurumsal renklerle örtüşmesidir. Çünkü metal renklendirme de Pantone kodu veya CMYK uygulanmamaktadır.

Metal Çikolata Standı

RAL kodu adı verilen sistemle renk seçimi yapılır ve her rengin karşılığını birebir bulmak mümkün olmayabilir. Bu sebeple; standın seri üretimi öncesinde, mutlaka numune onayı alınmalıdır.

Ürün Teşhir Standı talepleriniz için, bizi arayın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.