Site Rengi

Sprey Ahşap Standı

Min. 50 Adet
Sprey Ahşap Standı

Sprey Ahşap Standı, temizlik ürünlerinin sergilenebilmesi için dikkat çekici formda tasarladığımız bir stand modelidir. Sprey formunda tasarımına sahip olan bu özelleştirilmiş stand tasarımı birden fazla malzemenin birarada kullanımı ile sağlandı. Ahşap, ürün teşhir standlarında sıklıkla tercih edilen malzemelerin başında gelmektedir. Ürün teşhir standlarında sert ve dayanıklı yapısı sayesinde pek çok avantaj ve fayda sağlamaktadır. Ürün teşhir standı, marka ve firmaların tercih ettiği bir numaralı reklam araçlarındandır. Ancak tasarımında dikkat edilmesi ve sergilenecek ürünle uyumlu olması gereken birtakım noktalar barındırır.

Tasarımında kaliteli malzemelerin kullanıldığı ve profesyonelce hazırlanan ürün teşhir standları, kullanıcısına hem uzun vadede hem de kısa vadede pek çok yarar sağlamaktadır. Sprey ahşap standı, gerekli tüm noktalara dikkat edilerek premium şekilde tasarlanmıştır. Sprey ahşap standı tasarımında neler yaptık, hangi aşamalara dikkat ettik Proje İncelemesi başlığında görebilirsiniz.

Sprey Ahşap Standı Proje İncelemesi

  • Sprey Ahşap Standı tasarımında alışılagelmiş temizlik ürünü standı modellerinin dışına çıkmayı hedeflemiştik. Daha dayanıklı yapı ile birlikte daha dikkat çekici ve özelleştirilmiş bir tasarım sağlayarak bu hedefimize ulaştığımız bir proje oldu.
  • Bu stand modelinde ana malzeme olarak ahşap tercih ettik. Ahşap; teşhir standlarında en sık kullanılan malzemelerden biridir. Gerek dayanıklı yapısı gerek görünümde verdiği kalite ile özel olarak tasarlanmış standlar için vazgeçilmez bir parçadır.
  • 8 mm ahşap malzemeden elde edilen bu stand modeli hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanım için uygun özelliklere sahiptir.
  • Ürünün dikkat çekiciliğini arttırmak için sprey formunda tasarlanan standda gerekli görsel ve yazılı iletişim araçlarına yer verdik. Bu sayede hem bütüncül bir görüntü elde ettik hem de her açıdan fark edilir bir ürün teşhir standı tasarımı gerçekleştirebildik.
  • Sprey Ahşap Standı taşıma ve kurulumda oldukça avantaj sağlamaktadır. Kendi kolisi içerisinde gönderilmektedir. Kurulumu basit ve pratik olan bu stand, aletsiz bir şekilde hızlıca kurulabilir. Kolay kurulum avantajı ile kullanıcıya hem efordan hem de zamandan tasarruf etmesini sağlamaktadır.
  • Stand üzerinde yer alan baskılar firmanın tercihine göre folyo veya UV olabilmektedir.
  • Genellikle duvara dayalı olarak kullanılan bu stand türü, bir orta (ada) stand olarak da kullanıma uygundur. Kullanılan alan içerisinde rahatça yeri değiştirilebilir ve istenilen şekilde konumlandırılabilir.
  • Sprey Ahşap Standı, emsallerine göre daha ekonomik olma avantajını da barındırır. Aynı zamanda alternatif malzemelere oranla daha dayanıklıdır.
  • Ürün siparişleri minimum 50 adet ile sınırlıdır.

Ahşap Standların Kullanım Avantajları

Sprey Ahşap Standı tasarımında da kullanılmasının sebebi; ahşap malzemenin pek çok avantajının olmasıdır. Ahşap malzeme göz alıcı doğal yapısından kaynaklı oldukça şık bir malzeme türüdür. Ahşap malzeme ile yapılan birçok ürün ev, iş yeri, organizasyon alanlarında ki materyaller şık görünüşünden dolayı birçok kişinin hemen dikkatini çekmektedir.

Ahşap standın malzemesinden kaynaklı doğal hali bile birçok insanın dikkatini çekmekte ve estetik görüntü algısı yaratmayı başarmaktır.

Fuar ve benzeri organizasyonlarda yine en çok tercih ahşap malzemeden yapılan standlardan yanadır.

Bu standlar hem görselliği ön plana çıkarır, hem ekonomiktir ve aynı zamanda kurulum aşamasında da kullanıcılara büyük kolaylık sunmaktadır.

Fuar ve benzeri organizasyonlarda en çok tercih edilen ahşap standın kullanım avantajlarına kısaca göz atalım ;

Ahşap malzeme doğal ve estetik görünüme sahip aynı zamanda akustiktir.

Ahşap malzeme tasarımları diğer birçok malzemeye göre daha fazla dikkat çekmektedir.

Ahşap malzeme ile yapılan standlarda sınırsız tasarım gerçekleştirebilir ürünü özgünleştirebilirsiniz.

Ahşap malzemenin kurulum ve montajı oldukça kolaydır.

Ahşap malzeme ile üretilen standlar geri dönüşümlü yani çevre dostudur.

Ahşap malzeme çok dayanıklı olmasına karşın oldukça hafif bir yapıya sahiptir.

Birçok yapı malzemesi gibi kristalleşme ve yorulma özellikleri yoktur.

Ses iletme, yutma ve yansıtma özelliği olan bir malzemedir.

Diğer malzemeler ile karşılaştırıldığında kaynağı en kolay bulunan ve en çabuk yenilenebilen malzemedir.

Ahşap malzeme modern sistemlere kolaylıkla adapte edilebilmektedir.

Ahşap malzeme ile üretilen tüm mobilya stand ve benzeri türden ürünler, estetik görünüm, şık tasarım, hafif yapı ve kullanım kolaylığı açısından günümüzde hemen herkesin ilk tercihi olmaya devam etmektedir.

Ahşap stand kullanım avantajları arasında uzun ömürlü olması da büyük bir önem taşımaktadır. Ahşap Stand üreticileri doğru planlama ve doğru strateji kullanarak müşterilerine uygun standı verdikleri sürece, ahşap stand kullanım açısından büyük avantajlar sunmaya devam eder. Gerek satış destek, gerek tanıtım, gerek imaj ve markalama çalışmaları açısından her zaman şirketlere kazanç ve avantaj sağlayacak bir stand türüdür. Tüm ahşap stand modellerimizi görmek için Ahşap Stand Modelleri ve Fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.