Site Rengi

Maxima Aysaf Aymod Ayakkabı Fuarı Standı

Maxima Aysaf Aymod Ayakkabı Fuarı Standı

Maxima Aysaf Aymod Ayakkabı Fuarı Standı fuar organizasyonu için tasarladığımız, çok sayıda detay ve özellik barındıran bir standdır. Özellikleri, tasarımı, proje incelemesi ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fuar organizasyonlarının vazgeçilmez stand çeşitleri arasında yer alan modüler standlardan biri olan Maxima Aysaf Aymod Ayakkabı Fuarı Standı, kısıtlı kullanım alanını değerlendirdiğimiz bir çalışmamız oldu.

Maxima Aysaf Aymod Ayakkabı Fuarı Standı Proje İncelemesi

Modüler stand sistemleri arasında en çok ilgi çeken modeller ocntonorm stand ve maxima stand sistemleridir. Genellikle octonorm sistemi, modüler stand sistemi ile aynı anlamda kullanılmakta. Esasen firmalara modüler sistemlerin kullanım açısından ne derece avantajlı olduğunu gösteren sistem; octonorm stand sistemi. Maxima sistemler ise, modüler stand sistemlerinin estetik duruş ve görsel açıdan premium halidir diyebiliriz.

Fuar organizasyonlarında estetik olarak fark yaratmak isteyen marka ve firmalar için maxima stand sistemi en çok tercih edilen sistemlerin başında. Octonorm sistemler gibi oldukça kolay kurulum ve toplama imkanı sağlayan bu sistem, octonormlar ile kıyaslandığında daha nitelikli görsel görüntü elde etme imkanı sağlamakta. Standın dışına küçük vitrinler kurulabildiği gibi boyutu ihtiyaca göre de şekillendirilebilmekte.

Özellikle estetiğin öncelikli olduğu kongre etkinlikleri ve fuar organizasyonlarında marka ve firmaların tercihi maxima stand yönünde oluyor. Demonte olması ile rahat depolama ve saklama seçeneği sunan, nakliyesi basitleşen bu sistem, yurtiçi ve yurtdışı fark etmeden kullanılabiliyor. Bunun sebebi; standın, üzerinde ufak değişiklikler yapılmasını mümkün kılan esnek bir profil sistemi ile üretilmesinden kaynaklanıyor.

  • Modüler stand kategorisinde yer alan Maxima Aysaf Aymod Ayakkabı Fuarı Standı kullanıcıları için pek çok avantaj sağlamaktadır. Belirlenmiş olan alandan maksimum verimi elde etme imkanı sunar. Fuar organizasyonlarında kullanılmak üzere tasarlanmış olması, fuar ziyaretçilerinin de rahat ve keyifli zaman geçirebilmesi için idealdir. Diğer stand türlerine kıyasla daha düşük maliyetli olduğundan kaynaklı tercih sebebidir.
  • Maxima standlar diğer stand türlerine kıyasla daha estetik, fark edilebilen dizayn ve modüler tasarımlardan oluşan özellikli yapılardır. Dokuları sıra dışıdır. Dikkat çekici detayları ile fark edilir bir görünüm sağlar. Bu standlarda yüksek bir hayal gücü üretimi ortaya konur. Bağlantı ve birleşim yerlerinde bütünsellik sağlayan maxima sistemler, kolay temizlenebilir form sunar. Maxima fuar standı, yalnızca aliminyum malzemeden üretilmez. Aliminyumun dışında; çelik, mdf, ham sunta gibi malzemelerle kullanılabilmektedir. Maxima fuar standları hazır paneller ile istenilen modüllerin kullanılmasıyla tasarlanan sistemlerdir.
  • Maxima Ayakkabı Fuarı Standı octanorm fuar standları ile kıyaslandığında fiyat açısından daha yüksektir. Ancak fiyat/performans değerlendirmesi yapıldığında diğer standları geride bırakır.
  • Radyus, kavis gibi dönme hareketleri maxima standlar için uygun değildir. Ancak duvarların yapısı ve dokusu diğer standlara göre daha toktur.

Maxima Aysaf Aymod Ayakkabı Fuarı Standı Avantajları

  1. Kolay, güvenilir ve hızlı stand sistemlerinden olan maxima standlar; imal edilme süreleri ve kurulum hızları ile büyük avantaj sağlar
  2. Montaj süreci ve demontaj sürecinde basit ve hızlı kullanım avantajları sağlayan Maxima Fuar Standları fiyat/performans açısından da cazip seçenekler sunar
  3. Birbirinden ayrı modüller ile fuar organizasyonlarına ve fuar alanlarına özel biçimde boyut ayarlanması yapılabilen tasarım ve çok çeşitli malzemeler sunması ile de oldukça avantajlıdır.
  4. Marka ve firmaların reklam ve tanıtımlarını rahat bir biçimde yapabilmeleri için tüm alan üzerinde her bölümde kolay kullanım sağlar.
  5. Modüler fuar standları; yerleştirme, toplama, kurulum, taşıma ve tekrardan kurulum aşamalarının hepsinde iş gücünden ekonomiden tasarruf yapılmasına olanak sağlar.
  6. Kumaş formlar, pleksiglas veya cam modüller, sunta ve suntalam paneller ile kombineli olarak kullanım avantajı sağlamaktadır. Global ve ulusal tüm fuar organizasyonlarında tasarım zenginliği sunan Maxima sistemler, istenilen her modelde kurulum edilme opsiyonu sağlamaktadır.

Fuar Organizasyonları Stand Türleri

Octanorm: Alçıpan, demir, ahşap ve benzeri gibi çok çeşitli malzemeler ya da yalnızca bir malzeme kullanılarak firma ve markalar için özel tasarlanıp ve imal edilen standlardır. Bu stanların en büyük avantajı eşsiz  olması ve firmaların kurumsal kimliğine, vizyonuna göre tasarlanabilmesidir.

Maxima: Estetik, fark yaratan görüntü ve modüler tasarımlardan oluşan ayrıcalıklı standlardır. Kullanılan ahşaplar kalitelidir. Dikkatleri üzerine çeken detayları bulunur. Aynı zamanda özgün bir görüntü elde edilmesini sağlar.

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.