Site Rengi

Metal Parfüm Standı

Metal Parfüm Standı

Metal Parfüm Standı, birden fazla parfüm, deodarant ve benzeri türde ki ürün çeşitlerini tanıtmaya ve sergilemeye olanak sağlayan stand türleridir.

Parfümler cinsiyet göz etmeksizin sıklıkla herkesin kullandığı bir üründür. Hal böyle olunca sahadaki demografik dağılımı da çeşitli olmaktadır.

Başta kozmetik mağazası olmak üzere, benzinlik, bakkal, giyim mağazası, eczane gibi birbirine benzemeyen satış noktalarında bu ürünü görmek mümkündür.

Birbirine benzemeyen noktalarda yine bu ürünün teşhiri de elbette ki farklı olacaktır.

Metal Parfüm Standı, out-door teşhirde, mağaza içinde veya bambaşka bir yerde konumlanabilirler. Metal Stand tezgahüstü ise, genelde bu stantları kasaya yakın yerlerde sıklıkla görebiliriz. Ancak, büyük bir AVM içinde bir satış noktasındaysak, herhangi bir yerde de olabilir.

Dayanıklılığı nedeniyle teşhirlerde sıklıkla tercih edilen bu stand çeşidi, parfüm ürününde de sıklıkla kullanılmaktadır. Bu projede ekstra depo alanı yaratmak amacı ile arka tarafta bir kapak ile zaten büyük olan standın iç kısmı değerlendirilmiştir.

Ürünü incelerken, standı malzeme cinsine göre gruplandırırken, ahşap kategorisinin içinde de yer aldığını görmekteyiz.

Metal Parfüm Standı

Bazı ürünlerimizde olduğu gibi bu, standın ana gövdesinin bir bölümünün ahşap bir bölümünün ise metal olduğu anlamına gelmez.

Bu stand, metalden üretilebildiği gibi, ahşaptan lake boyalı olarakta üretilebilmektedir. Burada kararı belirleyecek olan, bütçe, çevre koşulları gibi etkenlerdir.

Görseldeki deodorant-parfüm standı metalden üretilebileceği gibi, plastik türevli bir çok malzemeden veya 8 mm ahşaptan da ortaya çıkarılabilir.

Ürün çeşitlerimiz için bizi arayın.

Lansman- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları (5)
 1. Brianowerm dedi ki:

  Great internet website! It looks extremely expert! Maintain the good job!

  1. KheironStand dedi ki:

   Thanks!!!

 2. Brianowerm dedi ki:

  Many thanks very handy. Will share site with my good friends.

 3. KheironStand dedi ki:

  Thank you for your interesting,again.

 4. JamesPreah dedi ki:

  Thanks regarding offering this kind of terrific info.