Site Rengi

Enjeksiyon Tezgahüstü Stand

Min. 4.000 Adet
Enjeksiyon Tezgahüstü Stand

Enjeksiyon Tezgahüstü Stand, üretim tekniği, bir çok sektörde kullanılan, en doğru ve hatasız tasarım uygulaması olmakla beraber, aynı zamanda da en sağlam üretimlerin ortaya çıktığı çok tercih edilen bir üretim şeklidir. Bu denli bir üretim tekniğinde de ürünün ortaya çıkması elbette ki; oldukça zaman alacaktır.

Bu nedenle kalıp maliyetleri yüksek, üretim başlayana kadar geçen zaman fazla ve emek isteyen bir süreçtir. Stand sektörünün tamamına yakınında granül malzeme halindeki plastik kullanılır.

Burada vurgulanmak istenen granül halindeki malzeme değil, plastiktir. İçeriğine göre moblen, ABS gibi isimler almaktadır.

Enjeksiyon Tezgahüstü Standların da aslında ürünün ne olduğu ile ilgisi vardır ki, bu da bir çok durumdan farklıdır.

Örneğin çoğu durumda bu, standlarda, standın durduğu yerle ilişkilendirilirken burada durumun biraz farklı olduğunu görmekteyiz.

Büfe ve bakkallarda sakız ve şeker gibi ürünler tamamen son ürün satışına yönelikken, kırtasiyelerde algı ile ürün satışına yöneliktir.

Enjeksiyon Tezgahüstü Stand

Dolayısı ile alışverişin sonuna eklenen bir sakız ürünü, kulağa çok mantıklı gelmektedir. Bu sayede bu standa aynı zamanda kasaönü stand, diyebiliriz.

İlgili ürün için, bizi arayın.

Lansman- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.