Site Rengi

Tel Ürün Teşhir Standı Kullanımı

Tel Ürün Teşhir Standı Kullanımı

Tel Ürün Teşhir Standı, teşhirde önemli bir yer ve pazarda dolayısıyla da sahada önemli bir yeri işgal etmektedirler.

Tel ürün teşhir standları da maden kökenli bir hammaddeye sahiptir ve demir fabrikasında çekilen tellerden oluşturulan ürünlerdir.

Renklendirmesi yine metal standlarda olduğu gibi, genelde elektrostatik boya ile yapılır ve mutlaka kurumsal renk kodunun RAL koduna uyarlanması gereklidir. Bu sayede üretimde karşılaşılacak olumsuzlukların önüne geçilecektir.

Farklı ölçü ve şekillerde üretilebilen bu standlar, basın, temizlik ürünleri, gıda ürünleri, kozmetik (sıklıkla dökme teşhirde) , yedek parça ve daha bir çok sektörde kurulan bir stand türüdür.

Delikli ve sepetsi yapısından dolayı bu teşhir şekli aynı zamanda ürünü veya ürün ambalajını net bir biçimde ortaya çıkararak göstermektedir.

Tel Ürün Teşhir Standı

Bu da, ürünün satın almadaki etkisini arttıracak bir durumdur. Kolay ulaşabilme, görebilme, dokunma gibi konular psikolojide satın alımı arttıran konulardır.

Metal yoğunluğu daha az olduğu için, metal profilden oluşan standlara göre daha ucuz stantlardır. Yine örnek görselde baza ve sağ sol bölümlerin sac ve metal profillerden oluştuğu rahatlıkla gözlemlenebilir.

Tel Ürün Teşhir Standı Önemi

Standlar, ürünlerin sergilenmesi, sunulması ve satışının yapılması için en önemli araçlardan biridir. Pratik kullanımları ve estetik görünümleri sayesinde çok sık tercih edilmektedir. Özellikle fuar organizasyonları, seminer ve sergilerde sık sık karşımıza çıkan standlar, ürünler için çok önemlidir. Bir ürünün özelliklerini belirtmek, sunumunu güzelleştirmek ve potansiyel alım gücünü yükseltmek için standlara ihtiyaç duyulur. Pazarda yer alan marka ve firmaların artması sebebi ile artık hemen hemen tüm markalar stand kullanımını tercih etmektedir. Yalnızca organizasyonlarda ve tanıtım amaçlı kullanılmamaktadır. Bakkallar, marketler, alışveriş merkezleri gibi günlük hayatımızda sık uğradığımız noktalarda da görmek mümkündür.

Bu ürün teşhir standına rahatlıkla tel-metal stand diyebiliriz.

Ürün grubumuzda yer alan bu tel stand için, bize ulaşın.

Lansman- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.