Site Rengi

Enjeksiyon Stand Çeşitleri ve Fiyatları

24.02.2020
3.194
Enjeksiyon Stand Çeşitleri ve Fiyatları

Enjeksiyon Stand Nedir? Enjeksiyon Standl Ücretleri Nelerdir? Tanıtım standları günümüzde çok farklı çeşitleri bulunmaktadır. Özel tasarımların yapılmasına olanak sağlayan bu standların bu özelliği en önemli özelliğidir. Yani ürünün şeklinde ve renginde üretim yapılabildiği için daha fazla dikkat çeker ve daha fazla ürün satışı yapılabilmesine olanak sağlar. Bu sebeple Enjeksiyon Standlar belirli ürün gammı için en çok kullanılan stand çeşidi haline gelmiştir. Özellikle Avm, market, dükkan gibi mekanlarda alanların ortasında en çok kullanılan stand çeşitlerindendir.

Enjeksiyon stand, genellikle çelik kalıplar içine enjekte edilen yüksek sıcaklıkta plastiğin, soğuduktan sonra o kalıbın şeklini alması sonucu ortaya çıkan standlardır.

Enjeksiyon yöntemi, özellikle seri imalat ile çok sayıda stand üretileceği zaman tercih edilen bir imalat yöntemidir. Aksi takdirde kalıp maliyeti altından kalkılamaz miktarlara ulaşabilmektedir.

Enjeksiyon standlar, genelde ürünlerin yan yana ve arka arkaya sıra ile sıralanmış raflardan oluşan ve ürünlerin bu şekilde gösterişli bir şekilde sergilendiği stand türüdür. Bu standlar, fuarlarda, AVMlerde, marketlerde ve her çeşit mağazacılık sektöründe kullanılmaktadır. Enjeksiyon Standların tasarımı ve üretimi ciddi tecrübe, bilgi ve birikim gerektirir. Bu sebeple Enjeksiyon stand tasarımı ve üretimi konusunda tecrübeli firmalarla iletişime geçtiğiniz takdirde, çok işlevsel çözümler bulabilir, çok farklı tasarımlara ulaşabilirsiniz.

Enjeksiyon Standı Çeşitleri

Enjeksiyon standlarının belli renk şekil ebat kalıpları yoktur. İstenilen renk, çeşit ve büyüklükte üretilebilirler. Kare, dikdörtgen veya oval olabildikleri gibi bire bir ürün şeklinde de olabilirler. Dolayısıyla enjeksiyon standlarının en büyük avantajı esnek seçeneklere sahip olması diyebiliriz.

Enjeksiyon stand çeşitleri asalak stand, askılı stand, demonte raflı plastik enjeksiyon stand gibi çeşitlere ayrılabilir. Daha önce bahsettiğimiz gibi seri üretimlerde ürüne özel enjeksiyon kalıplar yaptırılarak bu çeşitler arttırılabilir.

Asalak standlar ürünlerinizi sahada çok kolay bir şekilde sergilemenizi sağlar. Kullanılan kancalar sayesinde çok yer kaplamadan raf kenarları, reyon başları gibi alanlarda kullanılabilirler. Demonte halde sevk edilen mandallı asalak standlar nakliyede ciddi avantaj yaratmaktadır.

Askılı standlar, asalaklar ile benzer kullanım şekline sahiptir. Hazır askı deliği bulunan ürünler için tasarlanmış olup mandallı asalağa göre daha az bütçe ile elde edilebilecek ürünlerdir. Düşük adetteki stand ihtiyaçlarınız için uygun bir çözümdür.

Demonte raflı plastik enjeksiyon standlar belirli ölçülerdeki plastik rafların ara bağlantı parçaları ile sabitlenerek oluşturduğu ayaklı standlardır. Alınlığına istenilen mesaj, marka yazılabilir olması en büyük avantajlarındandır.

Enjeksiyon Standl Çeşitleri ve Fiyatları

Enjeksiyon Stand Fiyatları

Kalite standartlarına öncelik verilen standlar size en yüksek faydayı sağlaması için üretim yapılır. Bu noktada Kheiron Stand‘dan satın alacağınız Enjeksiyon Stand ürünlerinin sektördeki fiyat kalite skalasına göre en üst seviyelerde olacağını garanti edebiliyoruz.

Enjeksiyon Standı ihtiyacımız varsa fiyatından önce kalitesini göz önünde bulundurmalı, o kaliteye göre fiyat araştırması yapmalısınız. Keza piyasada kaliteli gözüküp kısa sürelerde kullanılmaz hale gelebilen yada çok kolay deforme olabilen standlar olabilir.

Birçok ortamda ürün sergilemenin en düşük bütçeli çözümlerinden biri enjeksiyon standlardır. Enjeksiyon standların kalite ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgileri firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.