Site Rengi

Vakum Küre Orta Stand

Min. 5 Adet
Vakum Küre Orta Stand

Vakum Küre Orta Stand, perakende satış kanalında zincir mağazaların veya geleneksel kanaldaki dükkanların orta alanlarında kurulmuş olan stand çeşitlerine verilen addır. Bu standlar, rafları bulunan düzenli bir yapıda olabildikleri gibi ürünlerin içerisinde karışık yer aldığı standlar da olabilmektedir.

Evrensel geometrik formları tamamen estetik ve teşhir edilecek ürün tipine bağlı olan orta standlar dikdörtgen, kare, üçgen veya küre şeklinde olabilmektedir.

Bu şekillerden küre olanlar, kozmetik, gıda, elektronik, aksesuar ve benzeri, ürünlerin satışının yapıldığı çok sayıda mağaza yer almaktadır. Vakum küre orta standlarının imalatında da farklı yöntemler kullanılabilmektedir.

Bu standlarda teşhirler genel olarak, dökme şeklindedir. Eğer plastik levhalar bir metal kalıp üzerine thermoform tekniğiyle şekillendirilerek bir stand meydana getiriliyorsa bu standlara vakum stand adı verilmektedir.

Pritt Vakum Stand

Vakum küre orta standları, ekonomik, uzun vadeli ve estetik çözümlerden biridir. Kullanımında ki  kolaylık, rahatça çalışmanıza olanak sağlamaktadır.

Adetli ürün teşhir standı siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.