Site Rengi

Vakum Ürün Standı Nedir?

27.02.2020
3.386
Vakum Ürün Standı Nedir?

Ürün stantları, üretildikleri materyale göre farklı kategorilere ayrılmaktadırlar. Vakum stand olarak adlandırdığımız ürün de, bu şekilde ürünün hammaddesine göre kategorize edildiği bir stant türüdür. Oldukça hafif ve bir forma sokulabilen petrol bazlı plastik türevleri olan vakum ürünü, üzerinde görsel olarak giydirmelerin yapılabildiği kullanışlı bir üründür. Marketlerde ürünlerin sergilenmesinden, ek donanımlar kullanılarak örneğin sanayi ürünlerinin teşhirinde de kullanılabilir. Ancak ağırlıklı olarak FMCG sektöründe tercih edilmektedirler.

Bu hammadde çizgialtı reklamcılıkta çok sık kullanılan ekonomik ve kullanışlı bir üründür. Kurumsal firmalar bu hammadde ile üretilmiş stantları, perakende satış yapılan ortamlarda ürünlerini öne çıkarmak için kullanabilir ve üründen çok sayıda üretilebilmesi mümkündür. Vakum ürün standı kalıplı üretim olduğundan, adetli ve zamana yayılan süreçlerde tercih edilmektedir.

Vakum ürün standları, sergilenecek veya teşhiri yapılacak ürünün adeta bazı zamanlarda büyük bir versiyonu olma özelliği taşıyan stand türlerinin genel adıdır. Örneğin, paketli bir çikolata ürünü sergilenecekse o çikolata paketinin büyük bir hali üretilerek stand haline getirilip üzerine veya içerisine teşhir edilecek çikolata paketleri yerleştirilebildiği gibi, üründen bağımsız tasarımlar da sahada sıklıkla kullanılabilmektedirler.

Vakum ürün standlar plastik levhaların şekillenmesi ile üretilmektedir. Vakum işlemine tabi tutulan plastik levha, alüminyum kalıp üzerinde thermoform tekniğiyle şekillendirilir ve ortaya bir stand çıkar. Bu stand türlerini, marketlerde, alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, sergi ve fuar gibi mekanlarda sıklıkla görebiliriz. Oldukça dikkat çekici olan ve şık bir tasarımı haiz olan bu standlara ihtiyaç duyduğunuz takdirde firmamıza ulaşabilir, standart veya özel üretim vakum ürün standı talebinde bulunabilirsiniz.

Vakum Ürün Standı Çeşitleri

Üretim prensibi aynı olan vakum ürün standları, sergilenecek ürüne bağlı olarak farklı ölçü, renk ve formlarda olmaktadır. Kozmetikten kırtasiyeye, kıyafetten ayakkabıya, gıdadan tekstile kadar birçok ürün bu standlar vasıtasıyla sergilenebilmektedir. Teşhir edeceğiniz ürün ne olursa olsun, firmamız size her konuda yardımcı olabilmekte ve fikir verebilmektedir.

Vakum ürün stand çeşitleri herhangi bir sınırı olmayan oldukça geniş bir kategoridir. Bu kategoride ürünlerin tasarım özellikleri çeşit olarak tarih edilebilir. Bir çok ürünün sergilenmesine imkan veren tasarımlar bu ürün, sınırsız tasarım özelliğine sahiptir ki, firmamızın tasarım ekibi dilerseniz sizin için tasarımlar gerçekleştirebilmektedir. Elbette hali hazırda mevcut tasarımınızı da isteğinize binaen yeniden üretebiliriz.

Üretimini yaptığımız vakum standlar:

Vakum Ürün Standı Fiyatları

Vakum standların fiyatları, talep edilen standın ölçüleri ve sipariş miktarına göre değişmektedir. Aynı zamanda, standın sahip olduğu form da kalıp çalışmasını etkilediğinden,ürün fiyatına doğrudan etki etmektedir. En doğru fiyatları firmamız ile iletişime geçerek öğrenebilir ve erken siparişlerde firmamızın müşterilerine sunduğu indirimlerden faydalanma şansına sahip olabilirsiniz.

Üretim ve tasarım aşamalarında yüksek kalite koşullarının belirlendiği ürünlerimiz, sizin için etkili birer pazarlama aracı olacaktır. Biz kaliteden ödün vermeden başarılı neticeler elde etmek üzere ürünlerimizi geliştiriyor ve hizmetinize sunuyoruz. Uygun fiyatlı Vakum Ürün Standı siparişi vermek için bize hemen ulaşabilir, benzersiz üretim standartları ile hemen kavuşabilirsiniz.

Görselleri bulunan ürüne ait videoyu mobilde linkten veya aşağıdaki gömülü videodan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=sl5J0ocDmzg
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.