Site Rengi

Metal Yağ Standı

Min. 50 Adet
Metal Yağ Standı

Metal Yağ Standı ücretleri ve kullanım alanları nelerdir?

Üzerlerinde oldukça ağır madeni yağ ürününü taşıyan bir stand çeşididir. Bu nedenle Metal Yağ Standı mukavemet açısından, ağırlıklı olarak metal malzemeden üretilir. 

Yağ standı dendiğinde, akla bir çok yağ çeşidi gelebilir. Ancak, dikkatli bakıldığında piyasadaki ayçiçek yağı, zeytinyağı standı veya örnek üründeki Motor Yağı Standı, gibi ürünlerin teşhiri hep hacimli yani büyük ambalajlarda yapılmaktadır. Dolayısı ile stand mutlaka çok sağlam olmalıdır. Madeni Yağ Stand Modelleri seçilirken, öncelikle malzeme seçimine mutlaka dikkat edilmelidir.

Bir başka konu ise standların nerelerde kullanıldığıdır. Benzinlik ve tamirhane gibi bir çok noktalarda yer alan bu ürünlerde iki şey daha çok kritiktir. Bunlardan birincisi ürün üzerine ağır bir şey düştüğünde standlar zarar görmemelidir. Aslında burada çok sağlam plastik standlar da kullanılabilir.

Finalde bakıldığında bu özellik bakımından, metale göre daha zayıf bir ürün ortaya çıkacaktır. İkincisi ise mobilize olabilmesidir. Arkadan tekerlekli metal stand her zaman için mobil olduğunda zarar görmeyecek bir üründür.

Bu nedenle standın ağırlığı da fazla olmaması için, bazı zamanlar az raflı küçük standlar tercih edilebilir. Böylece kolayca hareket ettirilebilecek bir ürün ortaya çıkmış olacaktır.

Sahada oldukça dikkat çeken bir ürün teşhir standı çalışmamızı linkten inceleyebilirsiniz.

Metal Yağ Standı

Bu ürün özelinde veya diğer tüm talepleriniz için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konferans- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve Pr çalışmaları, tanıtım etknlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.