Site Rengi

Pleksi Stand Kullanımı Hakkında

02.03.2020
4.265
Pleksi Stand Kullanımı Hakkında

Pleksi Stand, pleksi sert plastik türevi, petrol kökenli bir madde olup , asıl ismi akriliktir ve pleksi markanın uzun süreli kullanımı sonucu Türkçe’ mize yerleşmiş ismidir.

Darbelerden korunduğu ve sürekli hareket ettirilmezse sahada uzun ömürlü ve kolay şekillendirilebilen bir materyal olmasından dolayı hemen her sektörde yaygın biçimde kullanılan bir hammaddedir.

Ayrıca stand üretiminde bu hammade levhalar halinde, en çok kullanılan materyallerden biri demek son derece doğru bir tespit olacaktır.

Tezgahüstü Stand türlerinde genellikle bu malzeme çok sık tercih edilir. Opak olmayan şeffaf türleri bulunan ürünün üzerine UV tekniği ile baskı yapılabilir ve folyo sticker, folyo etiket veya serigraf yöntemi ile her türlü uygulama yapılabilir. Bunun dışında ürünün farklı farklı malzeme kalınlıkları bulunduğundan, kullanım amacı da, standın satış hedefine göre farklılıklar göstermektedir.

Ürünlerin niteliklerine bağlı olarak markaya özel tasarım yapılabilmekte olan Pleksi Teşhir Standı cinslerinin hazır örneklerine web sitemizden ulaşılabilmektedir. Sitede yer almayan ihtiyaçlarınız için bizden özel tasarım talebinde bulunabilirsiniz.

Kaliteli Pleksi Stand Çeşitleri

Ürün Standlarının pazarlama etkisinin(efektinin) mümkün olan en üst seviyede olması gerekir ki arzulanan satışlara ulaşılabilsin. Bunun Ar-Ge süreçlerinde tasarımı ve üretimi yapan işletmenin alan uzmanlığının ileri seviyede olması gerekmektedir.

Biz üretimlerimizde Pleksi Teşhir Standı türlerinin tamamını size en yüksek pazarlama faydasını oluşturacak şekilde tasarlıyor, uyguluyor ve markaların beğenisine sunuyoruz.

Gerek görsel özellikleri gerekse dayanıklılıkları ve sahaya koydukları vizyon ile ürünlerimizin uzun süre ihtiyacınızı karşılaması darbeye maruz kalmaması halinde malzemenin doğal yapısı nedeni ile sahada uzun süre varlıklarını sürdürebilirler.

Hammaddenin en niteliklisini kullandığımız üretim süreçlerimizden hazır ürünlerimizi tercih ederek faydalanabilir ya da dilerseniz tasarım ekibimize brief vererek özel tasarım talebinde de bulunabilirsiniz.

Bizim ürün gruplarımız içerisinde her ihtiyacı karşılayan bir Pleksi Teşhir Standı türüne ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve talep ettiğiniz ürünü hemen sipariş etmektir. Markanız için en iyi çözümleri beğeninize sunacağımızdan, hiç bir şüpheniz olmasın.

Ayaklı Pleksi Stand

Lansman- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.