Site Rengi

Renkli Cam Detaylı Parfüm Standı

Min. 2 Adet
Renkli Cam Detaylı Parfüm Standı

Renkli Cam Detaylı Standı, birden fazla çeşide sahip olan parfümleri, şık tasarımlarıyla, göz dolduran, odak noktası haline getiren stand türüdür.

Parfümler, insanların kullanmayı sevdiği en değerli kişisel bakım ürünlerinden biridir. Bu sebeple, bu ürünün teşhir edildiği ortam kesinlikle önemlidir.İlgi çekici ve ürüne doğru algıyı çekecek standların satışa mutlaka olumlu etkisi olacaktır.Bu yüzden teşhirde doğru seçim can alıcı bir noktadır.

Renkli Cam Detaylı Parfüm Standı, özellikle renkli camlı raflarından dolayı fark edilebilir olmakta ön plana çıkarak, müşterileri ürüne doğru yönlendirmektedirler.

Bu nedenle de hedef kitle ve yoğunluk satış stratejinizde nasıl önemli ise, renkli cam parfüm stand seçiminizi de buna göre yapmalı ve marka konumlandırmanızı da bu şekilde tasarlamalısınız.

Her zaman renkli tonlarıyla dikkat çekecek bu standlar, satış hedeflerinizi tutturmada en büyük destekçiniz olacaktır. Tercih edilen standın boyutu, cam kalınlığı ve renk tonları fiyatın belirlenmesinde en büyük destekçiniz olacaktır.

Ayrıca örnek görselde görüldüğü gibi, ürün teşhir standının üst bölümünde ışık geçiren folyo ile LED ışıklı görsellik sağlanmıştır. Burada bir tablet veya dokunmatik ekranla bir bilgi alanı yaratılıp, bu ürün bir kioska da çevrilebilir.

Renkli Cam Detaylı Parfüm Standı

Kozmetik Standlarının renkli dünyasında bu stand modeli, ürünü oldukça fark edilir kılacaktır.

Renkli Cam Detaylı Parfüm Standı çeşitleri için bizimle iletişime geçin.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.