Site Rengi

Tel Kuruyemiş Standı

Min. 30 Adet
Tel Kuruyemiş Standı

Bu ürün teşhir standı çeşidi de, diğer kuruyemiş standlarında olduğu gibi ürünü ön plana çıkaran, genel olarak dökme veya sıralı şekilde teşhiri olan standlardır. Tel Standların geneli, elektrostatik toz boya veya fırın boya ile renklendirilir. Tel Kuruyemiş Standı, market, bakkal, tekel ve benzinliklerde çok kullanılırlar.

Stand türleri içerisinde, ağırlığına göre oldukça dayanıklı bir stand çeşididir. Tel yapısı gereği, ürün ambalajını ön plana çıkarmaktadır, Dolayısı ile ürünü de ön plana çıkarmaktadır.  Ürün içerisindeki metal kullanımı nedeni ile metal stand, kategorisine de giren bir modeldir. Dolayısıyla, malzeme cinsine göre ayırırken hem tel hem de metal demek doğru olacaktır.

Tel Kuruyemiş Standı Avantajları:

Kuruyemişler, keyifli zamanların, keyifli atıştırmalıklarıdır. Online dünyada gördüğümüz, Hemen Al satınalma davranışı burada da geçerlidir. Görsele dikkatle baktığınızda, iki farklı noktaya dikkatinizi çekmek isteriz. Ürün teşhirinin altına baktığımızda iki tel sepet görmekteyiz. Tel gözenekli yapısı ile ürünün kendisi, ambalajı ile teşhiri brand eder. Bu sayede ürün, kullanıcının satınalma psikolojisini olumlu etkiler. Bir diğer konu da jacklarla blister teşhir edilen üstteki ürünlerdir. Bu sayede ürünler asılı olarak teşhir edilir. Böylece ürünler açıkta kalır. Bir ürün teşhirde ne kadar az kapatılırsa, satılma şansı o kadar yükselir.

Konuya bir çok açıdan yaklaşabiliriz. Websitemizde özellikle isim belirlerken hedefimizin her zaman için çok sayıda kullanıcıya ulaşma hedefini her zaman göz ettik. Jacklı Mini Tel Kuruyemiş Standı, dediğimiz linkteki ürüne göre, bu teşhire rahatlıkla, Jacklı Orta Tel Kuruyemiş Standı diyebilirdik. Asla da yanlış olmazdı. Başka bir kelime ile arayan internet kullanıcısının da bize ulaşması gerektiğini düşünüyoruz.

Retail kanalında marketler bir istisna oluştururken, bakkal, tekel, benzinlik gibi alanlardaki yer azlığından dolayı, bu teşhir ürünlerini daha çok kapı önlerinde görebiliriz. Özellikle de, 70cmx170cm boyutlarındaki bu ürün için bu daha da geçerlidir. İşte metal ve tel dış çevre koşulları için oldukça uyumludur. Aynı zamanda kurumsal RAL kodu ile beraber, istenilen renklerde boyanabilir. Fırın boya yöntemi ile adetli bir şekilde boyama yapılabilir.

Kuruyemiş teşhirleri çeşitleri için, çağrı merkezimizi arayınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.